Śląskie: Pożar osinobusa. Znaleziono zwęglone ciało kobiety

2021-10-24 12:17
Straż pożarna
Autor: Grzegorz Kluczyński Straż pożarna

Tragiczny finał pożaru w Bierach koło Bielska-Białej. Strażacy, którzy w sobotę późnym wieczorem gasili pożar osinobusa, odnaleźli zwęglone ciało, najprawdopodobniej kobiety. Wskutek pożaru poparzona została również jedna osoba.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze. Zawiadamiający wskazał, że wewnątrz osinobusa może przebywać jedna osoba. W trakcie działań strażacy znaleźli zwęglone ciało, prawdopodobnie kobiety - powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer dyżurny bielskiej straży pożarnej.

Wskutek pożaru została również poparzona jedna osoba. Był to jeden z gapiów, który doznał poparzeń skóry. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Czytaj też: Bielsko-Biała: Tragedia na S1. Samochód zderzył się z koparką. Mężczyzna i pies nie żyją!

Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Osinobus to produkowany w Polsce samochód ciężarowy przystosowany do przewozu osób. Na podwoziu pojazdu marki Star w miejscu skrzyni ładunkowej producent umieszczał kabinę pasażerską.

Sonda
Czy kiedykolwiek ucierpiałeś/aś wskutek pożaru?
Ogromny pożar na Woli. Płonął garaż podziemny w bloku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE