Śmierć 7-latka w Gliwicach! Makabryczny wypadek na ul. Czernego

i

Autor: SHUTTERSTOCK 7-letni chłopiec zginął w wypadku na ul. Czernego w Gliwicach. Reanimacja nie przyniosła skutku

Tragiczna śmierć dziecka

Śmierć 7-latka w Gliwicach! Makabryczny wypadek na ul. Czernego

2022-10-09 21:51

7-letni chłopiec zginął w wypadku na ul. Czernego w Gliwicach. Do śmiertelnego zdarzenia doszło w niedzielę, 9 października, przed godz. 8. Jak wynika z informacji Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, dziecko miało nagle wbiec na jezdnię, gdzie potrącił je samochód osobowy. 7-latek był jeszcze reanimowany, ale lekarz stwierdził zgon chłopca.

Śmierć 7-latka w Gliwicach! Makabryczny wypadek na ul. Czernego

Samochód osobowy śmiertelnie potrącił 7-letniego chłopca na ul. Czernego w Gliwicach. Tamtejsze służby ratownicze otrzymały informację o wypadku w niedzielę, 9 października, przed godz. 18. Według wstępnych ustaleń 7-latek miał nagle wbiec na jezdnię, gdzie uderzył w niego przejeżdżający tamtędy pojazd.

- Gdy tam dotarliśmy, reanimację poszkodowanego prowadziła już załoga karetki pogotowia. My zabezpieczaliśmy miejsce zdarzenia, na które zadysponowano ponadto śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety nie zdążył już zabrać chłopca do szpitala, bo ten zmarł - mówi kapitan Damian Dudek, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Zaatakował kierowcą MPK Wrocław. Bił i kopał go na pętli autobusowej