Policja

i

Autor: Kujawsko-pomorska policja

Trwa obława

Strzały w Bielsku-Białej! Poszło o zapalniczkę. Policja zatrzymała sprawcę

2022-11-28 20:21

W poniedziałek, 28 listopada krótko przed godziną 13.00 do jednego z kiosków w Bielsku-Białej wszedł mężczyzna. Chciał wziąć zapalniczkę i nie chciał za nią zapłacić. Wywiązała się awantura. W pewnym momencie sprawca scysji wyciągnął pistolet i strzelił dwa razy! Po wszystkim uciekł. Policja szuka mężczyzny.

Aktualizacja, godz. 20.20

- Policjanci ujęli w poniedziałek wieczorem młodego mężczyznę, który kilka godzin wcześniej dwukrotnie wystrzelił - prawdopodobnie z broni hukowej - w kierunku sprzedawcy w kiosku - powiedziała Polskiej Agencji Prasowej rzecznik bielskiej policji asp. szt. Katarzyna Chrobak. - Mężczyzna został zatrzymany na terenie Bielska-Białej - dodała. Według serwisu bielsko.info to 22-latek, znany policji z wcześniejszych wybryków.

Wcześniej pisaliśmy:

Strzały w Bielsku-Białej! W poniedziałek, 28 listopada dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej otrzymał informację, że w jednym z kiosków przy ul. 3 Maja, nieopodal dworca, doszło do awantury. - Młody mężczyzna, w wieku około 20-25 lat wszedł do kiosku obok przystanku. Powiedział sprzedawcy, że chce zapalniczkę, za którą nie chciał zapłacić. Wywiązała się pyskówka, która była kontynuowana nawet wtedy, gdy obaj mężczyźni wyszli z kiosku. W pewnym momencie sprawca wyciągnął pistolet, najprawdopodobniej hukowy i oddał dwa strzały - mówi asp. sztab. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale policja prowadzi w mieście poszukiwania sprawcy. Wedle najnowszych doniesień mężczyzny nie udało się schwytać. Do sprawy będziemy wracać.

Szaleńczy pościg i strzały we Wrocławiu
Sonda
Uważasz, że aktualne wymagania do pozwolenia na broń są wystarczające?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają