Teresa Werner chwali się jędrnym ciałem. Ale seksowne zdjęcie! "Miałam wtedy 52 lata"

2021-06-24 9:51
Teresa Werner chwali się jędrnym ciałem. Ale seksowne zdjęcie! Miałam wtedy 52 lata
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner chwali się jędrnym ciałem. Ale seksowne zdjęcie! "Miałam wtedy 52 lata"

Teresa Werner lubi zaskakiwać swoich fanów. Jakiś czas temu wrzuciła do sieci odważne zdjęcie, do którego - jak sama przyznaje - lubi wracać. Gwiazda chwali się jędrnym ciałem. "W mojej rodzinie to wyjątkowo świetne geny, które pozwalają mi cały czas wyglądać młodo", mówi wprost królowa śląskich szlagierów. W komentarzach wysyp komplementów. Fani są zachwyceni!

Teresa Werner jakiś czas temu zaskoczyła swoich fanów i wrzuciła na Facebooka zdjęcie, do którego często lubi wracać. Pozuje na nim w samym stroju kąpielowym na plaży w Pobierowie. "Podczas przeglądania albumów i stert zdjęć odnalazłam to jedno, na które zwróciłam szczególną uwagę. Zdjęcie z wczasów w Pobierowie, na którym mam 52 lata. Uśmiecham się do niego, bo jędrne ciało w mojej rodzinie to wyjątkowo świetne geny, które pozwalają mi cały czas wyglądać młodo, a nawet mimo dojrzałego wieku odważę się napisać młodzieńczo", pochwaliła się artystka ze Śląska. W komentarzach wysyp komplementów i miłych słów. "Wygląda pani jak nastolatka", "piękna figura", "wspaniała", czytamy. Poniżej zobaczycie oryginalne zdjęcie!

Teresa Werner na wczasach w Pobierowie. Zobacz zdjęcie

Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Metamorfoza Teresy Werner. Niesamowite zdjęcia

Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE