Szok! Teresa Werner bez makijażu jest nie do poznania. Pokazała się w samym ręczniku

2021-05-13 18:46
Szok! Teresa Werner bez makijażu jest nie do poznania. Pokazała się w samym ręczniku
Autor: Facebook; Teresa Werner Szok! Teresa Werner bez makijażu jest nie do poznania. Pokazała się w samym ręczniku

Teresa Werner, mistrzyni śląskich szlagierów, od lat olśniewa elegancją i wdziękiem: nie tylko na scenie, lecz także poza nią. Jakiś czas temu zaskoczyła swoich fanów, umieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie kompletnie bez makijażu. Gwiazda pokazała się w samym ręczniku! Według niektórych, piosenkarka jest nie do poznania. W komentarzach grad komplementów! "Przepięknie, niesamowicie się pani prezentuje", czytamy.

Spis treści

  1. Teresa Werner pokazała się w samym ręczniku. Fani są zachwyceni
  2. Tak wygląda Teresa Werner bez makijażu. Zobacz zdjęcie:
  3. Teresa Werner dziękuje fanom. "Nie mam nic do ukrycia"
  4. Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku
  5. Tak Teresa Werner zmieniała się przez lata. Zobacz niesamowite zdjęcia:

Teresa Werner pokazała się w samym ręczniku. Fani są zachwyceni

Teresa Werner jakiś czas temu postanowiła zaskoczyć swoich fanów nietypowym zdjęciem, które opublikowała w mediach społecznościowych. I choć fotografia ujrzała światło dzienne w kwietniu 2020 roku, to do dziś pod wpisem można znaleźć dość świeże komentarze, pełne zachwytów nad tym, jak piękna jest mistrzyni śląskich szlagierów. Piosenkarka pochodząca ze Śląska pokazała się bez makijażu i jest nie do poznania! Od lat zachwyca wdziękiem i elegancją, nie inaczej jest tym razem. "Dzisiaj widzicie mnie absolutnie bez makijażu. Po dobrej nocy dzień pełen uśmiechu i szczęścia", napisała w podpisie pod zdjęciem, gdzie pojawił się grad komplementów od fanów. "Wygląda pani jak zawsze zjawiskowo, cudownie, bosko", "przepięknie - w makijażu i bez niego", "niesamowita kobieta", czytamy. 

Tak wygląda Teresa Werner bez makijażu. Zobacz zdjęcie:

Teresa Werner dziękuje fanom. "Nie mam nic do ukrycia"

Teresa Werner postanowiła odpowiedzieć na tak liczne zainteresowanie fanów. "Dziękuję Kochani za wszystkie dobre słowa. Jesteście dla mnie łaskawi i wyjątkowo zgodni. Pokazałam się bez makijażu, bo nie mam nic do ukrycia. Czuję się dobrze sama ze sobą i z uśmiechem patrzę w lustro. Dbam o siebie i z szacunku do ludzi, publiczności, moich fanów i... również do siebie samej robię staranny makijaż, układam włosy, szukam pomysłów na ubiór, sceniczne kreacje itd. itp. Nie mam sztabu ludzi (jak to niektórzy mówią i piszą), którzy dbają o mój wizerunek. Jestem jedna, jedyna i nie narzekam", napisała na Facebooku. Takie wyznanie jeszcze bardziej wprawiło fanów w zachwyt. 

Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Tak Teresa Werner zmieniała się przez lata. Zobacz niesamowite zdjęcia:

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE