Tragedia w Mysłowicach! Straszna śmierć 7-letniej dziewczynki

2022-05-19 10:47
Śmierć 7-latki w Mysłowicach. Jej ciało były przysypane piachem
Autor: pixabay.com

Tragedia w Mysłowicach (dzielnica Krasowy). W środę, 18 maja, około godz. 20.30 znaleziono 7-latkę przysypaną piaskiem na terenie jednej z posesji. Jeden z rodziców próbował reanimować dziewczynkę, ale dziecka nie udało się uratować. Prokuratura sprawdza, jak doszło do śmierci siedmiolatki. Wyniki sekcji zwłok będą kluczowe. Jeśli ona nie pozwoli poznać przyczyny śmierci 7-latki z Mysłowic, konieczne będą badania histopatologiczne.

Mysłowice: Nie żyje 7-letnia dziewczynka przysypana piaskiem

Zdarzenie miało miejsce w Mysłowicach Krasowych w środę, 18 maja. Policjanci dostali informację około godz. 20.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 7-latka bawiła się z inną dziewczynką na niewielkiej górce piasku znajdującej się na jednej z posesji. Razem kopały tunele. W pewnym momencie druga dziewczynka poszła do domu. Chwilę później znaleziono ciało 7-latki przysypane piachem. Zablokował on drogi oddechowe dziewczynki. Jeden z rodziców próbował ją reanimować, ale bez skutku. Około godz. 21.00 na miejscu pojawił się prokurator. Wedle wstępnych ustaleń był to nieszczęśliwy wypadek. 

Zobacz koniecznie: Mysłowice: 80-latek jechał pijany hulajnogą elektryczną!

- Na ten moment trudno powiedzieć, co było przyczyną śmierci dziewczynki. To wykaże sekcja zwłok lub badania histopatologiczne - mówi Marta Bińkowska, zastępca Prokuratora Rejonowego w Mysłowicach.

Zobacz także: Ciężarna Gosia zginęła na oczach męża. Ich 3-letnia córka zmarła w szpitalu. Kierowca złożył apelację od wyroku

Dom pomocy zamienił w piekło. Fałszywy ksiądz uśmiercił 12 pensjonariuszy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE