Format jest taki: Tragiczny wypadek na obwodnicy Krzepic. Czołowo zderzył się z ciężarówką. Kierowca nie miał szans

i

Autor: Policja śląska Format jest taki: Tragiczny wypadek na obwodnicy Krzepic. Czołowo zderzył się z ciężarówką. Kierowca nie miał szans

Krzepice

Tragiczny wypadek na obwodnicy Krzepic. Czołowo zderzył się z ciężarówką. Kierowca nie miał szans

Tragiczny wypadek na obwodnicy Krzepic. Samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas i z impetem zderzył się z nadjeżdżającą ciężarówką. Tuż za nim jechał osobowy chevrolet, który dobił do seata. Na miejscu zginął 53-letni kierowca seata - mieszkaniec powiatu oleskiego.

Kłobuccy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek 30 czerwca ma obwodnicy Krzepic.

Czytaj także: Rybnik będzie miał swoją wieżę Eiffla. Nie uwierzysz, gdzie będzie stała

Kierujący samochodem osobowym seatem toledo, jadąc w kierunku Wielunia, z niewyjaśnionej dotąd przyczyny, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka ciągnikiem siodłowym renault z naczepą. 53-letni kierowca seata - mieszkaniec powiatu oleskiego. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

- Ciągnikiem siodłowym kierował 51-letni obywatel Ukrainy, na stałe mieszkający również w powiecie oleskim. Kierowca renault był trzeźwy, lecz dodatkowo pobrano od niego krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych - informuje kłobucka policja.

W zdarzeniu brał również udział osobowy chevrolet, który jechał bezpośrednio za seatem. Po zdarzeniu chevrolet został uszkodzony odrzuconymi elementami karoserii pojazdów, które zderzyły się czołowo. Tym samochodem kierowała 30-letnia mieszkanka powiatu oleskiego, która nie odniosła żadnych obrażeń.

Express Biedrzyckiej - Jan Piekło: Zachód przespał swoją szansę na przyzwoitość
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE