Tragiczny wypadek w Świerklanach. Samochód osobowy stanął w płomieniach!

2022-01-17 15:27
Samochód osobowy stanął w płomieniach
Autor: POLICJA Samochód osobowy stanął w płomieniach

Tragiczny wypadek w Świerklanach na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z Kościelną. Samochód osobowy stanął w płomieniach i spłonął całkowicie. Do szpitala został zabrany kierowca i pasażer fiata.

Tragiczny wypadek w Świerklanach. Samochód osobowy stanął w płomieniach!

Do tego tragicznego wypadku doszło dzisiaj 17 stycznia, około godziny 4.30 w rejonie skrzyżowania ulicy Kościuszki z Kościelną w Świerklanach.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z rybnickiej drogówki, 59-letni kierujący fiatem seicento, wyjeżdżając z ulicy Kościuszki, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną nadającą sygnał zielony, zderzył się z kierującym oplem vivaro. 40-letni kierowca busa jechał ulicą Kościelną w kierunku Wodzisławia Śląskiego i również wjechał na skrzyżowanie mając zielone światło - informuje policja.

Czytaj także: Przegrała walkę z COVID-19. Córka ujawnia prawdę o szczepieniach

Samochód stanął w płomieniach i spłonął całkowicie. Mieszkaniec powiatu rybnickiego, kierujący fiatem oraz 61-letni pasażer tego pojazdu zostali zabrani przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala w Rybniku. 

Tragiczny wypadek na wjeździe do Katowic
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE