Marcelina walczy o życie. 21-latka jest już w Polsce

i

Autor: zrzutka.pl Marcelina walczy o życie. 21-latka jest już w Polsce

Tragedia na wakacjach

Turecki koszmar Marceliny! Wymarzone wakacje skończyły się śpiączką [AKTUALIZACJA]

2022-07-29 16:07

Marcelina ma 21 lat. Właśnie spędzała wymarzone wakacje ze znajomymi w Turcji, kiedy doszło do wypadku. Młoda rybniczanka w śpiączce trafiła do szpitala w Bodrum, na południowym zachodzie kraju. W sieci wystartowała zrzutka na 100 tys. złotych potrzebnych do przetransportowania młodej kobiety do Polski. Ustaliliśmy, że Marcelina trafiła już do Rybnika.

[AKTUALIZACJA]

Z najnowszych informacji przekazywanych przez portal rybnik.dlawas.info wynika, że Marcelina wróciła już do Polski, jest w szpitalu w Rybniku. Licznik zbiórki wskazuje ponad 136 tysięcy złotych. Jednocześnie portal podaje, że ubezpieczenie 21-latki opiewało na 250.000 zł, a koszty w samym tureckim szpitalu przekroczyły 330 tys. PLN. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że w Turcji, najprawdopodobniej w areszcie, pozostaje jeden ze znajomych Marceliny, który był z nią na wyjeździe.

Wcześniej informowaliśmy

Marcelina (21 l.) jest absolwentką rybnickiego IV LO - kilkanaście dni temu wyjechała ze znajomymi do Turcji na - jak opowiada jej ciocia - "wymarzone wakacje". W trakcie pobytu, co ustalił portal Radia Zet, miała spaść z trzeciego piętra, w efekcie czego odniosła liczne obrażenia; urazy głowy, stłuczenia i złamania kości. 

Zobacz też: 4,5-latka zginęła po upadku z 5. piętra. "Leżała naga na ziemi". Nowe fakty ws. tragedii w Sosnowcu WIDEO

Rodzina próbuje przywieźć Marcelinę do Polski. Koszty powalają

Jak dotąd, według relacji rodziny, koszty leczenia w tureckim szpitalu przekroczyły 330 tys. złotych. Każdy dzień wyceniono na 25 tys. Dlatego też docelowo jej bliscy próbują ściągnąć Marcelinę do Polski i to tutaj kontynuować leczenie. Do tej pory (28.07.22) jej profil na zrzutce uzbierał prawie 130 tysięcy złotych - to kwota większa, niż zakładana (100 tys.), która ma zostać przeznaczona na opłacenie transportu. Zbiórkę znajdziesz pod TYM LINKIEM.

Sonda
Czy pomagasz w zbiórkach charytatywnych dla potrzebujących osób?
Śledztwo po tragedii. Dziewczynka wypadła z okna. Zginęła na miejscu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany