Tychy. Makabryczne znalezisko przy torach. Znaleziono zwłoki mężczyzny

2021-12-07 12:39
policja
Autor: pixabay.com

We wtorek (7 grudnia) w Tychach znaleziono zwłoki starszego mężczyzny. Denat leżał nieopodal torów kolejowych na wysokości stacji Tychy Lodowisko. Na miejscu działa policja i prokuratura. Na razie nie wiadomo, jakie są okoliczności śmierci mężczyzny. Niewykluczone, że został potrącony przez pociąg.

Makabryczne odkrycie w Tychach. We wtorek (7 grudnia) około godz. 10.30 policjanci otrzymali informację, że w rejonie stacji PKP Tychy Lodowisko znajdują się zwłoki mężczyzny. - Niestety, potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia - mówi asp.szt. Barbara Kołodziejczyk, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Tychach. - Policjanci odkryli na miejscu zwłoki 70-letniego mężczyzny. Okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane przez policję i prokuraturę - dodaje. Nie jest wykluczone, że 70-latek został potrącony przez  Na miejscu nie występują utrudnienia w ruchu pociągów, ponieważ trwa tam remont wiaduktu.

W Odrze znaleziono zwłoki mężczyzny.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE