Upił się tak, że potrzebował pomocy. Pojechał autem do szpitala!

2021-08-03 10:43
Myszków: Pojechał pijany do szpitala
Autor: mat. policji Myszków: Pojechał pijany do szpitala - zdjęcie poglądowe

Niecodzienna sytuacja w Myszkowie (woj. śląskie). Jak informuje miejscowa policja, 36-letni mieszkaniec gminy Żarki wypił za dużo alkoholu, źle się poczuł i postanowił szukać pomocy w szpitalu. Problem polegał jednak na tym, że udał się do lecznicy... samochodem! Na miejsce musiała przyjechać policja. Mężczyzna miał ponad promil w organizmie.

Tak zmienił się grób Andrzeja Strzeleckiego

Jak informuje policja w Myszkowie do zdarzenia doszło 1 sierpnia po godz. 9.00. Do miejscowego szpitala wszedł mężczyzna, który chwilę wcześniej przyjechał na parking osobową mazdą. - Mężczyzna poprosił medyków o pomoc, gdyż przesadził z ilością wypitego alkoholu i potrzebował pomocy lekarskiej. Natychmiast zareagował inny pacjent, który widząc to, zadzwonił na policję - czytamy w komunikacie myszkowskiej policji. Na miejsce zdarzenia udał się patrol drogówki. Mundurowi wylegitymowali mężczyznę i poddali go badaniu stanu trzeźwości. Jak się okazało 36-letni mieszkaniec gminy Żarki miał ponad promil alkoholu w swoi organizmie. - Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem, gdzie będzie odpowiadał za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara nawet do dwóch lat więzienia - dodają mundurowi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE