Wypadek w Wilkowiecku

i

Autor: klobucka.pl

Droga zablokowana!

Wypadek na DK 43 w Wilkowiecku. Zderzenie volkswagena z ciężarówką. Droga jest zablokowana!

2023-03-06 10:29

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 43 w miejscowości Wilkowiecko w powiecie kłobuckim. W poniedziałek (6 marca) rano doszło tam do zderzenia samochodu marki volkswagen z ciężarówką. Odłamki uderzyły jeszcze w pojazd marki suzuki, ale nie uczestniczył n bezpośrednio w zdarzeniu. Jedna osoba jest ranna.

Wypadek koło Kłobucka. W Wilkowiecku zderzył się volkswagen z ciężarówką

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 43 w miejscowości Wilkowiecko w powiecie kłobuckim. W poniedziałek, 6 marca około godz. 8.10 policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów. - Na miejscu pojawili się mundurowi z wydziału ruchu drogowego kłobuckiej komendy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z pojazdem ciężarowym. Trzecim pojazdem było osobowe suzuki, ale nie uczestniczył on w zdarzeniu. Na pojazd spadły jedynie odłamki z pierwszych dwóch aut - mówi aspirant Joanna Wiącek-Głowacz z kłobuckiej komendy. 

Policja pracuje na miejscu zdarzenia. Na razie nie są znane szczegóły. Wiadomo jednak, że wszyscy kierujący byli trzeźwi, a do szpitala z najprawdopodobniej złamaną nogą trafił kierowca volkswagena. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe, wyciągnęli go strażacy. Z informacji profilu klobucka.pl wynika, że autem suzuki jechał kursant. Na miejscu trwają działania policji. Wyznaczono objazdy przez Wilkowiecko, Lipie i Opatów.

Wypadek na przejściu dla pieszych w Katowicach
Nasi Partnerzy polecają