Zabójca Sebastiana z Katowic z nowym zarzutem! Miał skrzywdzić inne dziecko

i

Autor: Śląska Policja Zabójca Sebastiana z Katowic usłyszał w prokuraturze w Sosnowcu kolejny zarzut, tym razem dotyczący czynu pedofilskiego

Zabójca Sebastiana z Katowic z nowym zarzutem! Miał skrzywdzić inne dziecko

2021-09-09 10:17

Zabójca Sebastiana z Katowic usłyszał w prokuraturze w Sosnowcu kolejny zarzut, tym razem dotyczący czynu pedofilskiego. Tomasz M. miał skrzywdzić inne dziecko poniżej 15. roku życia, ale sprawa wyszła na jaw dopiero, gdy mężczyzna dopuścił się zabójstwa 11-letniego Sebastiana z Katowic. Oskarżony częściowo przyznał się do przestępstwa seksualnego.

Zabójca Sebastiana z Katowic z nowym zarzutem! Miał skrzywdzić inne dziecko

Jak informuje PAP, zabójca Sebastiana z Katowic usłyszał nowy zarzut. Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu zarzuca Tomaszowi M. popełnienie czynu pedofilskiego wobec innego dziecka poniżej 15. roku życia. Sprawy domniemanego wykorzystania seksualnego nikt nie zgłaszał wcześniej organom ścigania - wszystko wyszło na jaw po zabójstwie 11-letniego Sebastiana z Katowic. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu Waldemar Łubniewski powiedział, że nowy, trzeci już zarzut dla mężczyzny - tym razem  za czyn o charakterze pedofilskim - to efekt pracy jednego ze śledczych z jednostki i policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Tomasz M. złożył już w związku z szczegółowe wyjaśnienia i częściowo przyznał się do popełnienia przestępstwa seksualnego. Zabójca Sebastiana z Katowic usłyszał już wcześniej zarzut porwania i zabicia 11-latka, do którego się zresztą przyznał.

Czytaj też: Katowice: Pseudokibice wjechali autem w grupę policjantów! Użyto broni [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj też: Bytom. Szedł z córeczką, gdy z półki spadła muszla klozetowa! Najpierw szpital, teraz to

Grób Sebastiana z Katowic zasypany białymi kwiatami. Mieszkańcy pamiętają o chłopcu [ZDJĘCIA]

Miejsce, w którym znaleziono ciało 11-letniego Sebastiana
Sonda
Czy leczenie pedofili ma sens?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany