Zadźgał matkę nożem i zadzwonił po księdza! Szokujące morderstwo w Siemianowicach Śląskich

2021-05-06 9:14 Rafał Strzelec
Zabójstwo w Siemianowicach Śląskich. Zadxgał matkę i zadzwonił po księdza
Autor: Policja Siemianowice Śląskie Zabójstwo w Siemianowicach Śląskich. Zadxgał matkę i zadzwonił po księdza

Brutalne morderstwo w Siemianowicach Śląskich. Do zdarzenia doszło w nocy z 3 na 4 maja. 48-letni mężczyzna najpierw dotkliwie pobił swoją matkę, a następnie zadźgał ją nożem. Mężczyzna nie wzywał pomocy. Zadzwonił jedynie po księdza, by udzielił zmarłej ostatniego namaszczenia. Duchowny, widząc kałużę krwi, wezwał na miejsce policję. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia. 48-latek został zatrzymany. Sąd zadecydował o tymczasowym areszcie.

Siemianowice Śląskie. Syn zabił matkę i zadzwonił do księdza

Dramat rozegrał się w 3 maja w Siemianowicach Śląskich. Do 73-letniej kobiety przyszedł 48-letni syn. Mężczyzna wdał się w kłótnię z matką. Zaatakował ją, dotkliwie pobił pięściami, a potem nakazał jej leżeć w łóżku i nie ruszać się z miejsca. Zastraszona kobieta posłusznie wykonała to, czego żądał jej syn. To jednak nie uratowało jej życia. Po kilku godzinach mężczyzna wziął nóż i zadał kobiecie kilka ciosów w szyję. 73-latka zmarła. Dalszy ciąg wydarzeń mrozi krew w żyłach. - Napastnik zadzwonił do księdza, aby udzielił kobiecie ostatniego namaszczenia. Duchowny pojawił się na miejscu. Gdy zobaczył kałużę krwi, zadzwonił na policję - mówi nam sierż. szt. Krzysztof Toporek z siemianowickiej komendy policji.

48-latek w chwili zatrzymania był trzeźwy, nie był też nigdy notowany. Został mu przedstawiony zarzut zabójstwa. Grozi mu za to przestępstwo nawet dożywotnie więzienie. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia i jaki był motyw działania sprawcy. Sprawę bada prokuratura. Los 48-latka zależy teraz od sądu. Na razie mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Podpalił się w sypialni rodziców
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE