Zasłabł za kierownicą, wjechał w wysepkę. Reanimacja nie pomogła. Tragedia na rondzie w Rybniku

2022-01-25 12:12
Kierowca zasłabł za kierownicą i zmarł
Autor: Policja Rybnik Rybnik. Kierowca zasłabł za kierownicą i wjechał na wysepkę. Nie żyje

Tragedia w Rybniku. W poniedziałek (24 stycznia) około godz. 18.00 na rondzie, gdzie krzyżują się ulice Gliwicka i Podmiejska, ciężarówka wjechała na wysepkę. Policjanci przyjechali na miejsce. Okazało się, że 72-letni kierowca zasłabł za kierownicą. Reanimacja nie przyniosła rezultatu. Mężczyzna zmarł.

Tragedia rozegrała się na rondzie w Rybniku na skrzyżowaniu ulic Gliwickiej i Podmiejskiej. Z ustaleń policji wynika, że kiedy 72-latek wjechał na skrzyżowanie, nagle zasłabł za kierownicą. Pojechał prosto, uderzył w wysepkę. Jego pojazd wyrwał znak drogowy. Na miejsce przybyli natychmiast policjanci. - Niestety, pomimo reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych 72-letniemu mieszkańcowi Rybnika - podała w komunikacie rybnicka komenda. Przez blisko dwie godziny trwały utrudnienia w związku ze zdarzeniem.

Zobacz także: Koszmarny wypadek pod Zawierciem. Ciężarówka leży na boku! Gigantyczne utrudnienia

Czytaj także: Tragiczny wypadek na DK 88 w Zabrzu. Mężczyzna ze zmiażdżonego auta nie przeżył

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?
Śmiertelny wypadek w Jędrzychowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE