Pożar w Zawierciu

i

Autor: Zawiercie 112

Dramat!

Zawiercie. Pożar w warsztacie samochodowym. Poparzony mężczyzna trafił do szpitala

2023-02-16 17:54

Koszmarny pożar w Zawierciu. Około 60-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala po tym, jak próbował gasić płonący warsztat samochodowy. Jego obrażenia są znaczne. Na miejscu cały czas trwa akcja strażaków.

Zawiercie. Pożar w warsztacie samochodowym. Poszkodowany mężczyzna w szpitalu

Strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru przy ul. Mrzygłodzkiej w Zawierciu w czwartek, 16 lutego około godz. 16.00. Na miejsce udały się trzy zastępy JRG z Zawiercia i jeden zastęp OSP Marciszów. - Doszło do pożaru w warsztacie samochodowym. poszkodowana jest jedna osoba. To około 60-letni mężczyzna, który chciał samodzielnie ugasić pożar. Ma znaczne poparzenia ciała. Nasze działania polegały m.in. na udzieleniu pomocy tej osobie i zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca LPR, który zabrał poszkodowanego do szpitala - mówi asp. Grzegorz Nowak, oficer prasowy zawierciańskich strażaków.

Działania na miejscu cały czas trwają. Strażacy przeszukali budynek, by sprawdzić, czy nie ma większej liczby poszkodowanych osób. Przewietrzyli również pomieszczenie. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Świętokrzyskie. Strażak Artur Płatek ze Skarżyska uratował kobietę w czasie pożaru
Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy po pożarze?
Nasi Partnerzy polecają