BIŁ i DUSIŁ swoje KOCHANKI. Gwałtowne romanse Sławomira Mrożka l Historia z Koprem

2022-01-22 12:00
Mrożek
Autor: archiwum se.pl

Kolejny odcinek vloga "Historia z Koprem" poświęcony jest Sławomirowi Mrożkowi. Dramaturg po śmierci swej żony nawiązał kilka romansów i niektóre z nich trwały równocześnie. W pewnym momencie niektóre z kobiet dowiedziały się o swoich konkurentkach i zakończyły związek z pisarzem. Zapraszamy na kolejny odcinek vloga "Historia z Koprem", autora książki "Muzy bogów. Muzy wielkich literatów".

Sławomir Mrożek po śmierci ukochanej kobiety długo nie mógł dojść do siebie i sposób na przeżywaniu osobistego dramatu odnalazł w przygodnych znajomościach i romansach. Mrożek mieszkał w stolicy Francji i postanowił się przeprowadzić do 7 dzielnicy Paryża. Tam mógł spokojnie spotykać się z innymi kobietami i nie miał wrażenia, że zdradza zmarłą. Tak naprawdę do końca nie wiadomo, ile miał kochanek, ponieważ był bardzo dyskretny. W swoim dzienniku kobiety podpisywał inicjałami kobiet, a co ciekawe notował tam również sposób postępowania z kochankami. Pisarz nie wiedział, że jego działaniami bardzo interesowała się Służba Bezpieczeństwa i wszelka jego korespondencja były bardzo szczegółowa analizowana. To było również źródłem problemów bohatera książki "Muzy bogów. Muzy wielkich literatów". Więcej o tej historii w najnowszym vlogu Sławomira Kopra.

Książkę "Muzy bogów. Muzy wielkich literatów" można kupić w tym miejscu. 

BIŁ i DUSIŁ swoje KOCHANKI. Gwałtowne romanse Sławomira Mrożka l Historia z Koprem
Żony bogów. Muzy wielkich literatów
Autor: Materiały prasowe Fragment okładki: Żony bogów. Muzy wielkich literatów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE