Tysiąc ciętych róż

i

Autor: Wydawnictwo Harde

Kryminalna seria

Brawurowy finał trylogii! "Tysiąc ciętych róż" Roberta Ostaszewskiego

2022-09-01 13:29

Na policyjnej emeryturze podkomisarz Rowicki prowadzi śledztwa na własnych zasadach. Nakładem Wydawnictwa Harde ukazała się właśnie książka "Tysiąc ciętych róż" Roberta Ostaszewskiego. – Rowicki z właściwym sobie uporem i wdziękiem odkłada pelerynę superbohatera i wkracza na scenę zadawnionych krzywd oraz rodzinnej traumy – tak we wpisie na okładce poleca kryminał Przemysław Żarski.

Rowicki jako prywatny detektyw wciąż widzi tyle zła. Zaginięcie pewnej Ukrainki sprawi, że obudzą się demony przeszłości i ruszy lawina nieszczęść. Jego złamane serce to najmniejsze z nich.

Do byłego gliny zgłasza się młoda Ukrainka. Uważa, że policjanci nie szukają jej zaginionej przyjaciółki. Oni z kolei są przekonani, że za zniknięciem Tatiany stoi po prostu zamożny sponsor. Rowicki też by pewnie tak pomyślał, ale nie jest obojętny na urok Oksany. Przyjmuje zlecenie i zostaje zmuszony do stoczenia walki z najbardziej odrażającym przestępczym procederem. Tym trudniejszej, że teraz tropy prowadzą w głąb jego przeszłości.

Tysiąc ciętych róż zamyka trylogię z podkomisarzem Konradem Rowickim w roli głównej. Poprzednie części –Zginę bez ciebie i Śmierć last minute – cieszą się dużym uznaniem czytelników. 

Robert Ostaszewski o zemście, która musi się dokonać. Opowiadanie z antologii kryminalnej "Zimno, zimniej, zbrodnia"

Robert Ostaszewski, urodzony w 1972 roku prozaik, wykładowca Studiów Literacko-Artystycznych UJ. Juror Nagrody Kryminalnej Piły. Współautor i autor wielu opowiadań oraz powieści kryminalnych. Obecnie tworzy cykl śląski – Zabij ich wszystkich, Ukochaj na śmierć. Jego opowiadanie kryminalne Ten cholerny wrzesień zostało zaadaptowane na scenę przez Łukasza Witta-Michałowskiego. 

Książka "Tysiąc ciętych róż" Roberta Ostaszewskiego dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Sonda
Lubisz polskie kryminały?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE