Cieniobójcy 2

i

Autor: Materiały prasowe Cieniobójcy 2

Fantasy

„Cieniobójcy. Księga II Żniwa” Mateusza Żuchowskiego

2024-06-18 13:15

„Cieniobójcy. Księga II Żniwa” Mateusza Żuchowskiego to kontynuacja pełnej akcji i tajemnic powieści, która zdobyła serca czytelników na platformie Wattpad i została wyróżniona drugim miejscem w konkursie literackim Splątane Nici w kategorii fantasy.

Świat zmierza ku upadkowi. Tennaer prowadzi armię na najkrwawszą od stuleci wojnę. Cienie pod wodzą tajemniczych upiorów sieją spustoszenie. Odkąd ochronne bariery zostały przełamane, nigdzie nie jest już bezpiecznie.

Rhyan i jego towarzysze ruszają po pomoc na południe, nie zdając sobie sprawy, że wchodzą prosto w szpony wrogów. Nici losów Rhyana i piromantki Ren splatają się, stawiając ich po przeciwnych stronach konfliktu. Cienie nieustannie rosną w siłę. Grozę budzi fakt, że wydają się inne niż kiedyś. Rozumieją, czują... A może to tylko kolejny podstęp?

Świat pogrąża się w chaosie. Kto pociąga za sznurki, a kto jest marionetką? Czy Rhyan i Ren są gotowi na odkrycie i przyjęcie prawdy? 

Mateusz Żuchowski. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania fantasta. Wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a przynajmniej nie w książkach. Pierwsze opowiadania pisał jeszcze w szkole podstawowej, a jego utwory dojrzewały wraz z nim. W okresie studiów rozpoczął pracę nad Cieniobójcami. Fragmenty publikował w internecie, zdobywając grono oddanych czytelników. W powieściach ceni piętrzące się tajemnice i wartką akcję. Uwielbia włóczyć się po górskich szlakach, jest fanem gier planszowych i od czasu do czasu lubi brać udział w amatorskich przedsięwzięciach aktorskich.

Książka o „Cieniobójcy 2” Mateusza Żuchowskiego dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera 19 czerwca

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki