Hotel marzeń Flanagans

i

Autor: Materiały prasowe Hotel marzeń Flanagans

Książka lepsza niż serial

"Hotel marzeń Flanagans" Åsa Hellberg powraca z dramatycznym finałem fantastycznej serii

2022-07-27 10:36

Po oszałamiającym sukcesie pierwszych dwóch książek, czytelnicy z niecierpliwością oczekiwali finału trylogii. "Hotel marzeń Flanagans" Åsy Hellberg od Wydawnictwa Harde, opisuje czasy, kiedy to Frankie i Billie dorosły i wybrały różne ścieżki, ale nadal przekonują się, że kiedy zostanie się uwikłanym w jeden z życiowych kryzysów, nie ma nikogo, na kim można polegać tak, jak na własnej siostrze.

Frankie jest trzecim pokoleniem odpowiedzialnym za prowadzenie pełnego przepychu hotelu Flanagans w londyńskiej dzielnicy Mayfair. Dopóki Frankie ma u swego boku rodzinę i pracowników Flanagans, wie, że może czynić cuda. Ale kiedy jej małżeństwo nagle się kończy, życie Frankie rozpada się i kobieta nagle zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie dłużej samodzielnie zarządzać imperium Flanagans. Musi poprosić o pomoc.

Dla Billie wołanie Frankie o pomoc przychodzi w najgorszym możliwym momencie. Prowadzi czarujące życie w Nowym Jorku, właśnie dostała najbardziej pożądaną rolę filmową na świecie i szaleńczo się zakochała. Świat stoi przed nią otworem, a jej najdroższe marzenia są w zasięgu ręki. Ale jak odmówić, gdy ukochana siostra woła cię w potrzebie?

Trylogia zanurza czytelników w klimatycznym świecie hotelu Flanagans w Londynie, śledząc życie hotelu od lat 60. w pierwszej książce, poprzez lata 80. w drugiej, aż do dramatycznego finału w roku 2010 w tej ostatniej części. Pod kryształowymi żyrandolami, na wyściełanych drogimi dywanami podłogach i pomiędzy ścianami pokrytymi szlachetnym drewnem, poznajemy trzy pokolenia kobiet prowadzących hotel – każde z nich stawia czoła wyzwaniom swojej epoki, mierzy się z własnymi trudami, leczy złamane serca, odnosi sukcesy doprawione słuszną dozą dramatów.

Książka "Hotel marzeń Flanagans" Åsy Hellberg dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Hotel marzeń Flanagans

i

Autor: Materiały prasowe Hotel marzeń Flanagans Link: Tu kupisz książkę "Hotel marzeń Flanagans" Åsy Hellberg
Sonda
Czy lubisz czytać książki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany