"Kocha, lubi, morduje" – Iwona Banach przekona każdego, że strzygi istnieją

2022-05-19 9:58
Kocha, lubi, morduje
Autor: Wydawnictwo Harde

Wierzycie w demony i strzygi? Poznacie je w najnowszej komedii kryminalnej Iwony Banach "Kocha, lubi, morduje" od Wydawnictwa Lekkie. Co się stanie, kiedy swojski, spokojny Strzygom spodoba się strzygom i nader licznie go zasiedlą? Musisz to sprawdzić.

Kto zna Iwonę Banach, ten wie, że w jej książkach trup ściele się gęsto, ale czytającemu uśmiech nie schodzi z twarzy. Tak jest i tym razem. Fani autorki będą zachwyceni kryminałem "Kocha, lubi, morduje" od Wydawnictwa Lekkie. Kto autorki nie zna, nie będzie się nudził, nadrabiając lektury. Znajdzie je TUTAJ.

Sebastian liczył tym razem na w miarę spokojny urlop. Całkiem sielankowy być nie mógł, gdyż w grę wchodziła wizyta u dwóch zwariowanych ciotek o wdzięcznych imionach Teodora i Teofila, córek Teodoryka. Niestety, nic nie poszło po jego myśli. Siostra komendanta, która – jak się niefortunnie złożyło – mieszkała obok ciotek, znalazła zwłoki sąsiada. Jeśli dodamy do tego węża, a właściwie wężycę o imieniu Monika, szczura i strzygi, zrobi się naprawdę niezły galimatias...

Książka "Kocha, lubi, morduje" dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. 

Sonda
Lubisz oglądać kryminały?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE