Najpopularniejsza nastoletnia youtuberka zdradza sposoby na nudę. To ratunek na święta

2021-12-08 14:52
Hejka tu Lenka
Autor: materiały prasowe

Narzekanie na nudę słyszysz co chwilę. Do tego dramatycznie kończą ci się pomysły. Co zrobić z tym dzieckiem – myślisz. Kreatywny notatnik będzie rozwiązaniem, o jakim marzysz. „Hejka, tu Lenka! Pstryk! I już się nie nudzisz”, w tej książce od Wydawnictwa Harde znajdziesz wszystkie superpomysły w jednym miejscu! Łap notatnik z pomysłami niczym koło ratunkowe. Długo nie usłyszysz o nudzie.

Kim jest Lenka? Rezolutna blondyneczka prowadzi z ogromnym powodzeniem swój kanał na YouTube. Po pięciu latach od startu obserwuje go milion dwieście tysięcy osób. Każdy z filmików nastoletniej gwiazdy ma kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Lenka na pewno się nie nudzi i nie pozwoli też na to swoim czytelnikom. W książeczce „Hejka, tu Lenka! Pstryk! I już się nie nudzisz” od Wydawnictwa Harde znajdziemy szalone czelendże, wariackie zabawy, kolorowe projekty, modę, urodę, mnóstwo miejsca na notatki i dużo, dużo więcej! „Pstryk! I już się nie nudzisz. Ty + Ja = BFF – czyli najlepsze przyjaciółki na zawsze”, obiecuje Lenka.

Wywiad z mamą lenki z kanału Hejka tu Lenka

Lenka Pachuc to jedenastoletnia szczera i urocza dziewczynka z głową pełną superpomysłów, którymi inspiruje tysiące dzieci. Poza ultrapopularnym kanałem na YouTube, Lenka ma też wspierających ją mamę, tatę, młodszego braciszka Marcelka i fantastycznych przyjaciół z całej Polski! Uwielbia się bawić, dlatego jej książeczka „Hejka, tu Lenka! Pstryk! I już się nie nudzisz”, to inspiracja do rozwijania talentów, szukania ciekawostek, wspólnego rysowania, projektowania, pisania, robienia żartów i wynajdowania nowych czelendży. Ale przede wszystkim – fajnego spędzania czasu z rodziną!

Jeśli od swojego dziecka słyszysz zbyt często pełne pretensji słowa: „Nudzi mi się!”, pstryknij magicznie i zamów już teraz książkę „Hejka, tu Lenka! Pstryk! I już się nie nudzisz”. Taki prezent pod choinką może odmienić świąteczny czas. Precz z nudą! Tę i wiele innych wspaniałych propozycji znajdziesz na wiemiwybieram.pl

Hejka tu Lenka
Autor: materiały prasowe Książka "Notatnik z pomysłami"
Sonda
Czy małe dzieci powinny mieć telefony komórkowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE