Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik

Płyta, która pomaga. Ruszyła sprzedaż albumu-cegiełki „Razem dla Ukrainy”

2022-07-06 10:21

Utwory największych artystów polskiej i ukraińskiej sceny muzycznej zebrane na jednym wyjątkowym albumie – płyta „Razem dla Ukrainy” wyraża pełną solidarność z narodem ukraińskim w obliczu tragicznych działań wojennych. Całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce, które od początku wojny zapewnia opiekę i bezpieczne schronienie jej najbardziej bezbronnym ofiarom – osieroconym ukraińskim dzieciom. Album można kupić wyłącznie w salonach Empik, aplikacji i na platformie Empik.com.

Na dwupłytowe wydawnictwo „Razem dla Ukrainy” składa się aż 27 utworów czołowych ukraińskich i polskich wykonawców. Wśród nich znajdziemy kompozycje niosące ideę wolności, solidarności i nadziei. Kompilacja jest nie tylko symbolem jedności obu krajów w obliczu tragicznej wojny w Ukrainie, lecz niesie także realne wsparcie podopiecznym ukraińskich domów dziecka.

Od początku wojny za wschodnią granicą, w tym trudnym i wymagającym czasie, zjednoczyliśmy się i zmobilizowaliśmy się do wspólnej pomocy. Minął jednak czwarty miesiąc rosyjskiej agresji w Ukrainie i należy pamiętać, że pomoc humanitarna jest wciąż pilnie potrzebna, szczególnie tym najbardziej bezbronnym.

Zobacz także: Rośliny odstraszające komary i meszki. Kwiaty, które warto wystawić na balkon i cieszyć się latem bez ukąszeń

– Dlatego zdecydowaliśmy się przekazać dochód ze sprzedaży albumu „Razem dla Ukrainy” na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Zebrane środki pomogą zapewnić osieroconym ukraińskim dzieciom bezpieczne schronienie i troskliwą opiekę  – mówi prowadzący projekt Jacek Kraj, Menadżer kategorii w dziale Muzyki w Empiku.

Album „Razem dla Ukrainy” to wspólna inicjatywa Empiku i Universal Music Polska. Płyta jest dostępna wyłącznie w Empiku – w salonach, w aplikacji i w sklepie Empik.com w cenie 19,99 zł.

Tracklista:

CD 1

1. Taraka - Podaj rękę Ukrainie

2. Perfect - Niepokonani

3. Tilt - Jeszcze będzie przepięknie

4. Krzysztof Cugowski - Demony wojny

5. Chłopcy Z Placu Broni - Kocham wolność (Live)

6. Obywatel G.C. - Nie pytaj o Polskę

7. Maryla Rodowicz - Łatwopalni

8. Golden Life - 24.11.1994 (Wersja Akustyczna)

9. Marek Grechuta - Dni, których jeszcze nie znamy

10. Czerwone Gitary - Biały krzyż

11. Edmund Fetting - Nim wstanie dzień

12. Kasia Kowalska - Co może przynieść nowy dzień

13. Ryszard Rynkowski - Wznieś serce

14. Virgin - Znak pokoju

CD 2

1. Alina Pash – Shadows Of Forgotten Ancestors

2. Odyn V Kanoe – U Mene Nemaje Domu

3. Khrystyna Solovij – Pid Oblachkom

4. Dakh Daughters - Rozy

5. Dakhabrakha - Monakh

6. The Hardkiss - Zhyva

7. Tartak – Holos Krovi

8. Bez Obmezhen – Heroiam (Ua Version)

9. Boombox - Imperii Vpadut’

10. Motor’rolla Feat. Klooch - Zhar-Ptycia

11. Probass Δ Hardi – Dobrogo Vechora (Where Are You From?)

12. Go_A - Shum (Eurovision 2021 – Ukraine)

13. Jamala - 1944

Empik

i

Autor: Materiały prasowe Empik
Plac Pięciu Rogów już otwarty. Warszawiacy i urzędnicy oceniają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE