książka na wakacjach

i

Autor: pixabay.com

Książka na wakacje

Poznaj najlepsze książki na lato. Spakuj emocje na wakacje!

2022-07-20 11:50

Na straganach czereśnie, nad Bałtykiem kolorowe meandry parawanów – lato! Zapowiada się upalne, ale książki w tym sezonie są równie gorące, a co więcej, nie ma wakacji bez nich. Co włożyć w tym sezonie do walizki – koniecznie coś od Wydawnictwa Harde #hardewydawnictwo

Wasze zmysły rozpali Moja wina Mercedes Ron. Pierwszą część z bestsellerowej trylogii na platformie Wattpad przeczytało 75 milionów czytelniczek i czytelników. To nie pomyłka. Miliony uwiodła historia młodziutkiej Noah i Nicholasa. Tak różni, nigdy by się ze sobą nie spotkali, gdyby nie ich rodzice. Świat siedemnastolatki wywraca się do góry nogami. Zostaje zmuszona do przeprowadzki z Kanady, wyrwana ze szkoły, od przyjaciół, do obcej jej Kalifornii. Ma zamieszkać z nowym mężem matki, milionerem i jego dorosłym synem. Ona i przyrodni brat są jak woda i ogień, a kiedy zbliżają się do siebie, lecą iskry... Noah odkrywa, że Nick prowadzi podwójne życie. Dlaczego to robi, czy wpuści dziewczynę do swojego świata? Połkniecie pierwszą część trylogii winnych i będziecie wypatrywać jej drugiej części, zakład?

Gabriela Gargaś autorka powieści "Kancelaria" ogłasza konkurs #okLaski. Przyjaciółki, nagrody czekają!

Możemy się też założyć o to, że nie oprzecie się historii zaginięcia Agathy Christie. W 1926 roku pisarka naprawdę znika na jedenaście dni. Uwierzycie, że prawdę o tym, co działo się z nią w tym czasie, zna tylko jedna osoba – Nan O’Dea – kochanka jej męża? O tym jest wspaniała, błyskotliwa Sprawa Agathy Christie Niny de Gramont. W tej książce znajdziesz wszystko: miłość, romans, morderstwo i zagadkę do rozwiązania, a przede wszystkim niepowtarzalny klimat powieści Agathy Christie. Choć tym razem, jak już Wiecie, to ona jest tu bohaterką… Czy trzeba polecać bestseller nieschodzący przez długie tygodnie z listy „The New York Timesa” – wybór Reese Witherspoon do jej ekskluzywnego Book Clubu – tytuł ze sprzedanymi prawami do ekranizacji? Po prostu ją przeczytajcie. Nina de Gramont uczy kreatywnego pisania na University of North Carolina Wilmington i uwielbia zagadki. Ta książka to petarda.

Na bezdechu czyta się o wakacyjnych przygodach z Nigdy nas tu nie było Andrei Bartz. Wciągający thriller psychologiczny z napięciem jak u samego Hitchcocka i bohaterkami na miarę kultowych Thelmy i Louise. Książka jest już bestsellerem za oceanem, a wkrótce doczeka się ekranizacji. To mocna historia o uzależnieniu i manipulacji w jednej z jej najbardziej wyrafinowanych i najokrutniejszych form, a wszystko w wydaniu kobiet! Bartz mieszkająca na nowojorskim Brooklynie dziennikarka, publikuje zarówno na łamach The Wall Street Journal, jak i Vogue’a. Sekrety kobiet nie są jej obce. Przygotujcie się na szalone zwroty akcji i niespodziewane emocje!

Nigdy nas tu nie było, Andrea Bartz

i

Autor: Materiały prasowe Nigdy nas tu nie było, Andrea Bartz Link: Tu kupisz książkę „Nigdy nas tu nie było” Andrei Bartz.

Żeby te rozbujane emocje uspokoić, polecamy jeszcze jedną lekturę. Słynne pary PRL Sławomira Kopra. Chcecie wiedzieć, kto skradł serce Maryli Rodowicz, za kim oglądała się Kalina Jędrusik? Ile żon miał Stanisław Dygat? A Gustaw Holoubek i Magdalena Zawadzka - jak się poznali? Czy premier Jaroszewicz był aż takim playboyem, jakby się wydawało? Jednym zdaniem – jak oni się kochali?! Autor bestsellerowych książek z historią w tle, tym razem zagląda do salonów, kuchni i sypialni najgorętszych par okresu PRL. O miłości nigdy dosyć. Czy ta książka będzie Waszą wakacyjną miłością? Znajdźcie miejsce w torbie, walizce, plecaku i zaczytajcie się tego lata z Harde. Literatura podobno podbija smak czereśni. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji i zostawcie nam trochę swojej miłości na Facebooku i Instagramie @hardewydawnictwo #hardewydawnictwo

Sonda
Gdzie najlepiej spędzić wakacje w Polsce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany