Zaginięcie Iwony Wieczorek. Minęło 13 lat

i

Autor: archiwum

Śledztwa Szostaka

Zdziwienie, szok, przerażenie. Wraca sprawa Iwony Wieczorek.

2023-09-08 16:28

Tajemnicze zaginięcie Iwony Wieczorek budzi powszechne emocje, które nie słabną od 13 lat! Od niedawna serial „Sprawa Iwony Wieczorek” dostępny jest na platformie streamingowej Netflix, rozpalając Polaków. Dogłębne źródło wiedzy na temat sprawy, która budzi zdziwienie, szok i przerażenie, to książka reportera śledczego Janusza Szostaka „Co się stało z Iwoną Wieczorek”. Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do niej.

Janusz Szostak od 2013 r. prowadził dziennikarskie śledztwo i poszukiwania zaginionej 19-latki z Gdańska. Sprawa Iwony Wieczorek zainspirowała go do założenia Fundacji na Tropie, której celem jest wsparcie policji rodzin w poszukiwaniach osób zaginionych oraz niesienie pomocy ofiarom przestępstw.

– Badając tę sprawę, zauważyłem, że bliscy zaginionej 19-latki pozostali bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony policji czy też innych służb. Natomiast stali się obiektem zainteresowania osób, które na tej sprawie chciały zarobić, szarlatanów i detektywów – mówił w wywiadzie dla Wydawnictwa Harde.

Jednym z największych osiągnięć Fundacji na Tropie jest odnalezienie i wydobycie z Jeziora Dywickiego w 2020 r. szczątek zamordowanej w 1996 roku Joanny Gibner. Wcześniej ciała poszukiwała policja oraz Marynarka Wojenna. Bez skutku. Historia Joanny Gibner została opisana w innej książce Szostaka – ,,Urwane ślady”.

O co prosiła Iwona Wieczorek? Janusz Szostak wyjaśnia! Zobacz wideo

Co z Iwoną? Zrozpaczeni bliscy zaginionej gdańszczanki, śledczy z determinacją prowadzący dochodzenie, nieustępliwi dziennikarze zagłębiający jedną z najbardziej intrygujących i tajemniczych historii III RP, wszyscy oni wciąż krążą wokół kluczowego pytania: Co wydarzyło się tamtej tragicznej lipcowej nocy w 2010 roku? Chcesz wiedzieć więcej, sięgnij po książkę „Co się stało z Iwoną Wieczorek”. Może wpadniesz na trop, który da upragnioną odpowiedź.

Książka „Co się stało z Iwoną Wieczorek” oraz wiele innych autorstwa Janusza Szostaka do kupienia w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Co się stało z Iwoną Wieczorek

i

Autor: Materiały prasowe Co się stało z Iwoną Wieczorek Link: Tu kupisz książkę „Co się stało z Iwoną Wieczorek”