Zły wybór

i

Autor: Materiały prasowe Zły wybór

„Zły wybór” autorek z listy bestsellerów „USA Today” – A.M. Hargrove, Terri E. Laine.

2023-02-21 13:02

„Zły wybór” to kontynuacja bestsellerowej serii autorek „Złego losu” i „Złego chłopaka” A.M. Hargrove, Terri E. Laine od Wydawnictwa Lekkie.

Akcja trzeciej części trylogii (Zły wybór) toczy się na amerykańskim Południu. Głównymi bohaterami są 25-letnia Jenna Rhoades z zamożnej rodziny oraz zakochany w niej z wzajemnością Brandon Connelly, 24-letni właściciel warsztatu samochodowego. Jenna jest najlepszą przyjaciółką Cate, której dotyczy pierwsza część (Zły los), oraz siostrą Bena z drugiej części (Zły facet).

Atrakcyjna i wywodząca się z wpływowej rodziny Jenna Rhoades musi podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu. Czy powinna poślubić mężczyznę, którego nie kocha, tylko po to, by uchronić siebie i bliskich przed bankructwem? Kiedyś wierzyła, że może być z Kennethem szczęśliwa. Aż do momentu, gdy okazało się, że narzeczony skrywa mroczny sekret...

Zadania nie ułatwia jej znajomość z seksownym właścicielem warsztatu samochodowego Brandonem Connellym, który od pierwszego spotkania staje się dla niej ogromnym wsparciem. Ich przyjaźń wkrótce przerodzi się w wielką namiętność. 

Czy Jenna znajdzie siłę, by zawalczyć o swoje szczęście, i dokona właściwego wyboru?

Ksiażka „Zły wybór” dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Zły wybór

i

Autor: Materiały prasowe Zły wybór Link: Tu kupisz książkę „Zły wybór” A.M. Hargrove, Terri E. Laine.
Sonda
Czy marzy Ci się płomienny romans?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany