„Zwierzenia Polaków. Listy intymne” wydawnictwa Harde

2021-11-18 12:04
Listy intymne. Zwierzenia Polaków. Bożena Stasiak
Autor: wiemiwybieram.pl

To kompendium rzetelnej wiedzy o życiu intymnym i problemach, o które wstydzicie się zapytać. Ponad 200. czytelników miało odwagę podzielić się swoimi problemami z autorką książki "Zwierzenia Polaków. Listy intymne", Bożeną Stasiak, dzięki czemu możecie się dowiedzieć, kiedy szczera rozmowa uratuje wasz związek, a kiedy już konieczna jest wizyta u specjalisty.

„Nie bądź taki szybki Bill, wstrzymaj się przez kilka chwil” – wers szlagieru śpiewanego przez Kasię Sobczyk w latach 60. szybko stał się kultowym tekstem i ma się świetnie do dziś. Nic więc dziwnego, że jeden z rozdziałów książki wydawnictwa Harde „Zwierzenia Polaków. Listy intymne” ma właśnie taki tytuł. O czym traktuje? To chyba oczywiste.

Zarówno części książki (Ona, On, Oni), jak też tytuły rozdziałów syntetycznie ujmują problemy intymne, którym są poświecone. Nierzadko sformułowane jako pytania: „Jak ją przekonać do seksu analnego?”, „On się masturbuje na moich oczach”, „Chyba jest gejem, bo chce tylko od tyłu”, „Seks w trójkącie - czy to zboczenie?”, od razu kierują czytelnika do problemu, z którym może się identyfikować.

Bożena Stasiak napisała „Zwierzenia Polaków. Listy intymne” z myślą o tych, którzy kochają się kochać, ale coś im przeszkadza, dla tych, którzy chcieliby, ale się boją, dla tych, którzy mogą, ale wydaje im się, że nie mogą i wreszcie dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że seks to sztuka jednocześnie dawania i brania. Publikacja wydawnictwa Harde nie jest typowym poradnikiem, ale może pełnić funkcję kompendium. Książkę Bożeny Stasiak rekomendują: Zbigniew Lew-Starowicz, Zbigniew Izdebski, Stanisław Dulko, Krzysztof Bielecki, Jadwiga Kamińska. Można ją kupić w tym miejscu.

Listy intymne. Zwierzenia Polaków. Bożena Stasiak
Autor: wiemiwybieram.pl
Kokaina, seks i art déco. Barwne życie Tamary Łempickiej | Historia z Koprem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE