Sposób na gładkie włosy

i

Autor: Shutterstock

Pielęgnacja suchych i spuszonych włosów

Absolutnie genialny sposób na gładkie i lśniące włosy. Kosztuje niecałe 5 zł, a efekt jak po keratynowym prostowaniu za 400 zł! Zrobisz to sama w domu

2023-01-08 11:58

Gładkie i lśniące włosy, niczym tafla wody są marzeniem każdej kobiety. Niestety wiele z nas zmaga się z przesuszonymi pasmami, które mają tendencję do puszenia się. Zamiast wydawać fortunę na kosmetyki do pielęgnacji włosów, wypróbuj domowy sposób na gładkie włosy, który był lubiany już dziesiątki lat temu. Daje efekt jak keratynowe prostowanie włosów, a kosztuje jedynie 5 zł.

Maska z mąki ziemniaczanej na włosy, daje efekt jak keratynowe prostowanie

Każda kobieta pragnie, aby jej włosy były gładkie i lśniące. Niestety często , aby uzyskać taki efekt, trzeba je wymodelować i zastosować silne kosmetyki do stylizacji. Jednak już nasze babcie, które miały utrudniony dostęp do profesjonalnych kosmetyków, wiedziały, że naturalne i domowe maseczki do włosów sprawią, że włosy będą piękne. Jednym z nich jest maska z mąki ziemniaczanej, która sprawi, że włosy będą wyglądać niczym tafla wody. Regularna aplikacja mąki ziemniaczanej w połączeniu z maską na włosy na pewno doprowadzi do znacznego polepszenia kondycji pasm. Jak przygotować maskę z mąki ziemniaczanej?

  1. Dodaj 1 łyżeczkę mąki ziemniaczanej do niewielkiej ilości swojej maski do włosów.
  2. Mieszankę połóż na umyte włosy.
  3. Zostaw na około 15 minut, a następnie spłucz obficie wodą.

Sposób na gładkie włosy bez wizyty u fryzjera

Jeśli chcesz mieć gładkie i piękne włosy musisz zadbać o ich prawidłową pielęgnację. Po pierwsze zadbaj o nawodnienie organizmu. Wypijaj odpowiednią ilość wody każdego dnia. Poza tym regularnie wykonuj peeling skóry głowy, który oczyści ją z martwego naskórka i ułatwi cebulkom przyjmowanie składników odżywczych. Ważne jest również olejowanie włosów. Oleje nie tylko nawilżają włosy, ale również odżywiają ich cebulki.

Cudowne SIEMIĘ LNIANE - do picia, na włosy i skórę, zamiast jajka

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki