makijaż

i

Autor: Shutterstock makijaż

Strefa beauty

Chroń barierę swojej skóry. Pielęgnacja to nie tylko "kobiecy" wymysł, a przede wszystkim zdrowie wewnętrzne i zewnętrzne

2023-03-08 15:02

W Dzień Kobiet warto powiedzieć głośno i wyraźnie, że pielęgnacja to wcale nie "babski" temat. Aplikowanie kremów, peelingów oraz masek nie jest jedynie wymysłem związanym z wyglądem. Dobrze dobrana pielęgnacja to aspekt również zdrowotny. Nasza skóra codziennie narażona jest na szkodliwe czynniki zewnętrzne, a wraz z wiekiem traci wiele cennych składników aktywnych. Codzienna rutyna pielęgnacyjna pomoże Ci zachować młody wygląd skóry na dłużej i może sprawić, że pożegnasz się z problemami skórnymi.

Marka KIEHL’S to jedna z najstarszych marek kosmetycznych świata, której produktami zachwycamy się do dzisiaj. Pierwsza apteki KIEHL’S powstałą w 1851 roku i początkowo miała swoją siedzibę na rogu 13th Street i Third Avenue w Nowym Jorku. W 1921 roku powstają pierwsze produkty marki. Firma przechodzi na własność Irving’a Morse, absolwenta farmakologii na Uniwersytecie Columbia, który odbywał praktyki pod okiem Johna Kiehla. W tym samym roku rosyjski książę Karl skomponował „Love Oil", pachnący olejek, który stał się podstawą oryginalnego piżmowego zapachu Kiehl’s, Original Musk. Od tego momentu KIEHL’S nie przestaje zaskakiwać i na dobre odciska swój ślad w świecie pielęgnacji. 

Zobacz także: Co widzisz na obrazku? Test na osobowość mówi głosem Twojego wewnętrznego "ja". Oto dlaczego pakujesz się w toksyczne relacje

Wiosna 2023 to czas nowości. Również KIEHL’S zaprezentował swoje nowe produkty. To między innymi Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream. Jest to krem barierowy do twarzy. Dedykowany dla cery suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Wyjątkowa formuła jest wyposażona w naszą unikalną, zaawansowaną technologię barierową, która imituje strukturę lipidów w skórze, dzięki czemu wspiera jej barierę hydrolipidową i widocznie zmniejsza zaczerwienienia wynikające z suchości. Nasz silny krem barierowy pomaga złagodzić suchą skórę aż do 10 warstw powierzchniowych w jej głąb, dzięki czemu wspomaga odbudowę jej naturalnej bariery.

Formuła zawiera koloidalną mączką owsianą i beta-glukan, które regenerują skórę, łagodzą, wzmacniają jej barierę i chronią przed szkodliwymi czynnikami.Przetestowany klinicznie w 100% na skórze wrażliwej, w tym w 50% na suchej i bardzo suchej skórze. Szybko się wchłania dzięki swojej oddychającej konsystencji, która zmienia się z balsamu w krem. Używaj tak często, jak to będzie konieczne. Zwróć szczególną uwagę na najbardziej suche i zniszczone obszary. Krem barierowy można stosować również:

  • Na uczuloną skórę
  • W okolicy suchych ust
  • Na zaczerwienienia skóry spowodowane wiatrem
  • W okolicach oczu
  • Na szorstką, suchą skór
 KIEHL’S

i

Autor: Materiały prasowe KIEHL’S

Kolejną wyjątkową nowością od marki jest:

ULTRA PURE HIGH-POTENCY SERUMS

Jest to skoncentrowane serum do twarzy z niacynamidem zawierające tylko dziesięć składników, które pomagają w widocznej redukcji sebum i minimalizują widoczne niedoskonałości i zaczerwienienia.

Ultra Pure High-Potency Serum 5.0% Niacinamide, sformułowane z 10 składników:

  •  Natychmiastowa redukcja nadmiaru sebum o -58% 
  •  Redukuje niedoskonałości w 2 tygodnie
  •  82% badanych zgadza się, że skóra nie błyszczała się przez cały dzień
 KIEHL’S

i

Autor: Materiały prasowe KIEHL’S
Doda sprzedała rodzinną pamiątkę, żeby zrobić nową fryzurę
Nasi Partnerzy polecają