Carrera

i

Autor: Materiały prasowe Carrera

Strefa mody

Co będziemy nosić latem? Wyraź siebie poprzez modę. Okulary przeciwsłoneczne na lato 2024

Okulary marki Carrera, należącej do grupy Safilo, są synonimem doskonałej jakości, włoskiego designu i pionierstwa w swojej kategorii. Od momentu powstania marki, czyli od 1956 roku, Carrera adresuje swoje projekty do osób, które kierując się własnymi zasadami wyróżniają się spośród tłumu.

Kobieca kolekcja na wiosnę-lato 2024 została wzbogacona o 16 modeli przeciwsłonecznych i 15 par oprawek optycznych. Ich stylistyka czerpie inspiracje z kultowych modeli archiwalnych, dodając współczesnego sznytu. Kolekcja została wykonana z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o detal, czego dowodem jest nowy projekt zauszników, na których widnieje złote logo „Carrera C”. Te i inne subtelne złote wykończenia widoczne od frontu dodają kolekcji niezwykłej, kobiecej elegancji.

Zobacz także: Wrzucam kilka gałązek do szuflady, a moje ciuchy pachną nieziemsko. W całym domu unosi się zapach relaksu i spokoju. Zadziała lepiej niż perfumowanie ubrań

W kolekcji znajdziemy śmiałe propozycje dla kobiet, które uosabiają ideę unikalnego stylu i indywidualizmu. Modele te występują w formie bez oprawek, zaś soczewki ozdobione są subtelnymi śrubkami, które dodają niepowtarzalnego charakteru. Klasyka łączy się z awangardą także w fasetowanych wzorach w kształcie motyla, wykonanych z octanu. Kultowe miejskie modele o płaskim kształcie występują w kilku wariantach i kolorach, między innymi w mlecznej kości słoniowej z brązowymi soczewkami, czy transparentnej szarości z cieniowanymi soczewkami. Odwaga i śmiałość wybrzmiewają także w oprawkach optycznych wśród których znajdziemy ikoniczne pilotki czy szylkretowe oprawki typu cat-eye.

Carrera

i

Autor: Materiały prasowe Carrera
Carrera

i

Autor: Materiały prasowe Carrera
Carrera

i

Autor: Materiały prasowe Carrera
Jak żyje i mieszka Luna? Ogromna przestrzeń i jasność pomogą jej w przygotowaniach do Eurowizji!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki