Dopasuj perfumy do osobowości

i

Autor: Shutterstock Dopasuj perfumy do osobowości

Ulubione perfumy

Ekspertka od wonności wymieniła największy błąd w używaniu perfum. Przez to zapach szybko się ulatnia. Co zrobić, aby perfumy pachniały przez cały dzień?

Okazuje się, że wiele kobiet źle używa perfum. Rozpylenie ich nad sobą nie jest dobrym pomysłem. Ekspertka od wonności zwróciła uwagę, że przez to ich zapach szybko się ulatnia. Kobieta pokazała również, jak używać perfum, aby ich zapach utrzymał się przez długi czas. Emelia pokazała kilka przydatnych trików związanych z aplikacją ulubionego zapachu, a internautki są nimi zachwycone.

Jak używać perfum, aby pięknie pachnieć przez cały dzień?

Używając perfum, często popełniamy błędy, przez które zapach nie utrzymuje się na naszym ciele. Efekt jest taki, że po kilku godzinach woń perfum się ulatnia, a my ponownie sięgamy po flakonik. W końcu każda kobieta chce przecież pięknie pachnieć przez cały dzień. Jak zatem powinno się używać perfum, aby ich zapach utrzymał się przez długi czas? Przede wszystkim nie aplikuj ich na ubrania, tylko na ciało, gdyż zapach najlepiej utrzyma się na rozgrzanej skórze i włosach. Dlatego najlepiej perfumować się jeszcze przed nałożeniem ubrania. Popsikaj miejsca na ciele takie jak: przeguby dłoni, miejsce między piersiami, skronie, kark, szyję, zgięcia łokci.

Ekspertka radzi, jak najlepiej aplikować perfumy, aby utrzymać ich zapach na długo

Emelia publikuje posty na Instagramie pod nickiem @professor.perfume. Kobieta uważa się za ekspertkę od wonności i na swoim profilu dzieli się z obserwatorkami przydatnymi trikami na używanie perfum. "Po raz pierwszy zmieszasz olejek perfumowany z balsamem i odkryjesz, że zapach będzie o wiele trwalszy" - zachęciła pod jednym ze swoich filmików. Emelia pokazała krok po kroku, jak prawidłowo aplikować perfumy na ciało, aby ich zapach utrzymał się przez długi czas. Najpierw umieściła na dłoni odrobinę balsamu i dodała do niej kilka kropli olejku zapachowego. Następnie rozsmarowała je na ciele. "Jeśli nie masz olejku perfumeryjnego, możesz spryskać dłoń perfumami i zmieszać je z bezzapachowym kremem" - wyjaśniła. "Po prostu poczekaj, aż alkohol wyparuje z dłoni i upewnij się, że używasz SPF, jeśli będziesz na słońcu" - ostrzegła Emelia.

Sonda
Skorzystasz z powyższych porad na aplikację perfum?
Tańczące z Promocjami 31.07
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany