Katarzyna Warnke: Najlepszy seks mam, kiedy kocham

i

Autor: Kurnikowski/Akpa Katarzyna Warnke: Najlepszy seks mam, kiedy kocham

Katarzyna Warnke już tak nie wygląda. Metamorfoza roku? Drapieżna kocica w samej skórze

2021-05-31 9:24

Katarzyna Warnke postanowiła zaszaleć i została brunetką? Aktorka od lat wierna jest swojemu stylowi, a jednym z jej znaków rozpoznawczych są piękne, niemalże platynowe, blond włosy. Czyżby jednak gwiazda miała ich dość i przefarbowała je na ciemno? W najnowszym wpisie na Instagramie Katarzyny Warnke możemy ją podziwiać właśnie z takim wydaniu. Drapieżna, nieco rockowa stylizacja i całkowicie nowa fryzura sprawiła, że nie rozpoznaliśmy żony Piotra Stramowskiego. Zobacz, jak teraz wygląda Katarzyna Warnke. Czy to już koniec ery blondynki?

Katarzyna Warnke brunetką

Zmiana koloru włosów potrafi całkowicie odmienić nasz wygląd. Tym razem to Katarzyna Warnke postanowiła odrobinę zaszaleć i opublikowała na swoim Instagramie swoje seksowne zdjęcie w ciemnym kolorze włosów. Czyżby aktorka miała dość blondu i postanowiła zostać brunetką? Trzeba przyznać, że żona Piotra Stramowskiego w takim wydania wygląda rewelacyjnie i drapieżnie. Nowy kolor włosów gwiazda podkreśliła krótką, skórzaną kurtką, a czerwone paznokcie jeszcze bardziej wzmocniły ten look. Fani zakochali się w takim wydaniu Katarzyny Warnke, jednak niestety, to nie jest zmiana na stałe. Jak sama przyznała aktorka zdjęcie pochodzi z jednej z sesji zdjęciowych, a na głowie ma perukę. - ... NA SZKLANCE SZMINKI ŚLAD, TO NIC, ONA PRZYJDZIE, ZAPYTA JESZCZE RAZ: WHOSE THAT LIPSTICK ON THE GLASS? Jakiś czas temu, sesja w jakiejś tam sprawie i ciemna peruka, która sprawia, że czujesz się kimś zupełnie innym - podpisała zdjęcie Katarzyna Warnke. 

PSYCHOTEST. Jaki jest poziom twojej wrodzonej inteligencji. Zagadki logiczne

Pytanie 1 z 8
Jaki znak należy wstawić między cyfry 3 i 4, aby uzyskać liczbę większą od 3, a mniejszą od 4?
Akcja sprzątania Jeziora Żywieckiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE