Jeansy damskie Lee w Pepco

i

Autor: Shutterstock Jeansy damskie Lee w Pepco

Jeansy Lee w Pepco

Kultowe jeansy damskie w promocji Pepco za połowę ceny! Klientki przecierają oczy ze zdumienia. Jeansy Lee za jedyne 150 zł

2023-03-11 5:10

Kultowe jeansy damskie Lee pojawiły się w Pepco. Niewątpliwie to doskonała okazja, gdyż w promocji Pepco jeansy damskie Lee kosztują jedynie 150 złotych. Oferta w popularnej sieciówce obejmuje aż trzy modele jeansów Chic by Lee. Klientki aż przecierają oczy ze zdumienia. - Jestem w szoku - piszą z niedowierzaniem, że markowe spodnie można kupić w tak niskiej cenie.

Damskie jeansy Lee w Pepco

Sieć sklepów Pepco ponownie pozytywnie zaskoczyła swoich klientów. W ofercie popularnej w Polsce sieciówki znalazły się kultowe jeansy damskie i to w cenie niemal o połowę niższej niż w sklepie producenta. W promocji Pepco można bowiem kupić teraz damskie jeansy Lee. Seria Chic by Lee to oferta trzech modeli spodni damskich: mom jeans oraz skinny jeans w dwóch odcieniach. Damskie spodnie typu mom jeans Chic by Lee wykonane są z jasnego denimu, mają prostą nogawkę do kostek. Z kolei jeansy skinny Chic by Lee są z wysokim stanem i kieszeniami. Dostępne są w jasnym i ciemniejszym odcieniu niebieskiego. Ponadczasowe i zawsze modne modele spodni damskich doskonale pasują niemal do każdej codziennej stylizacji.

Jeansy Lee w promocji Pepco za 150 zł

Wiele klientek nie kryje zachwytu z powodu pojawienia się w ich ulubionej sieciówce kultowych jeansów damskich Lee. W mediach społecznościowych dosłownie zawrzało. - Wow nie spodziewałam się - pisze internautka w mediach społecznościowych. - O ciekawe. Widzę Pepco stawia na fajne kolekcje - dodaje inna. Z pewnością duże wrażenie robi cena jeansów Lee w promocji Pepco, gdyż kosztują 150 złotych. Warto podkreślić, że ich cena regularna waha się nawet około 350 złotych.

Tańczące z promocjami 07.03.2023
Nasi Partnerzy polecają