sloggi

i

Autor: Materiały prasowe sloggi

Marka sloggi z nową kampanią promocyjną

Nowa kampania sloggi Wiosna/ Lato 23 wystartowała! Tym razem marka zaprasza na wyjątkową… domówkę! Wielką imprezę rozkręciła kilkutysięczna (okey, 24-osobowa) ekipa zebrana ze wszystkich zakątków Barcelony. Za jej realizację odpowiada niezależny południowoamerykański duet reżyserski SUPERNOVA. To prawdziwy festiwal radości, wolności i bycia razem. A ponieważ organizatorem tej wyjątkowej imprezy jest marka sloggi, nie mogło na niej zabraknąć nowej, wyjątkowej bielizny, dzięki której wszyscy mogli poczuć się mega komfortowo.

Nakręcony podczas 12-godzinnej imprezy - bez chwili wytchnienia! – klip promujący kampanię sloggi House Party uchwycił wszystkie wspólne chwile, które ominęły nas w czasie pandemii i ogromną radość z ponownego spotkania. Z tej okazji sloggi wynajęło dom w samym sercu Barcelony i zorganizowało wszystko: od sprzętu do karaoke, przez DJ-a, po zaopatrzenie w przekąski, by na końcu uchwycić dynamicznie rozwijającą się zabawę...

Zobacz także: Jak dbać o zniszczone włosy? Te zasady zapamiętaj i wdrąż do swojej pielęgnacji

Osoby, występujące w kampanii – w tym amatorzy wyłapani podczas ulicznych castingów, noszą bieliznę z nowej kolekcji sloggi Body ADAPT Twist oraz sloggi Body ADAPT Collections. Linia Body ADAPT posiada najnowszą wersję rewolucyjnej technologii aktywnego dopasowywania się, która została wprowadzona przez sloggi w 2021 roku – gdy twoje ciało porusza się i zmienia, sloggi Body ADAPT porusza się i zmienia razem z nim. Idealne na imprezy, idealne na każdą okazję.

sloggi

i

Autor: Materiały prasowe sloggi
sloggi

i

Autor: Materiały prasowe sloggi
Historyczne odkrycie na placu Zwycięstwa w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają