Modne paznokcie na ten sezon! Postaw na ten manicure - kolory i kształty

i

Autor: SHUTTERSTOCK Modne paznokcie na ten sezon! Postaw na ten manicure - kolory i kształty

Strefa beauty

Najbardziej zdraciecki kolor lakieru do paznokci dla kobiet po 50-tce. Wygląda koszmarnie i dodaje ogrom lat Twoim dłoniom. Jeżeli masz taki manicure, to łap za zmywacz do paznokci

2024-02-12 13:58

Jakie kolor lakieru do paznokci nie sprawdzi się u kobiet dojrzałych? Niektóre odcienie lakierów do paznokci mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Są takie odcienie, które uwidaczniają wszystkie mankamenty skóry i podkreślają zmarszczki. Jeden z lakierów do paznokci w takim kolorze cieszy się wielką popularnością. Sprawdź, o jakie kolor lakieru do paznokci chodzi i zobacz, jak go zastąpić.

Dlaczego dłonie wyglądają starzej?

Skóra na dłoniach jest bardzo cienka i odsłonięta. Dłonie narażone są na działanie promieni słonecznych, mróz oraz wilgoć. Dodatkowo wiele osób zapomina o prawidłowej pielęgnacji skóry dłoni. Przesuszone skóry dodają lat i sprawią, że szybciej na dłoniach pojawiają się zmarszczki. Poza regularnym nawilżeniem oraz natłuszczeniem warto raz na jakiś raz wykonywać również peeling dłoni. Złuszczy on martwy naskórek i pobudzi krążenie. Ważnym aspektem, tego jak wyglądają dłonie są paznokcie i manicure. Niektóre kolory lakierów do paznokci uwidaczniają wszystko, co złe. Podkreślają zmarszczki i suche skórki na dłoniach. Tych kolorów lakierów do paznokci kobiety po 50-tce powinny unikać.

Zobacz także: Kobiety po 50-tce szturmują salony fryzjerskie i proszą o tę fryzurę. To nowy symbol elegancji. Modna fryzura, która odejmuje10 lat i dodaje blasku skórze

Najgorszy kolor lakieru do paznokci dla kobiet po 50-tce. Podkreśli zmarszczki i suche skórki na Twoich dłoniach

Manikiurzystki wyróżniają dwa kolory lakierów do paznokci,  na które powinny uważać kobiet po 50-tcer. Pierwszy w nich to chłodny granat. Tego rodzaju odcień nie współgra ze skórą podkreślając jej mankamenty. Chłodne odcienie dodatkowo uwidaczniają żyłki i zmarszczki. Dłonie prezentują się sino i wyglądają na starsze. Kolejnym kolorem, jaki się odradza kobietom po 50-tce jest intensywny żółty. Taki odcień również będzie postarzał dłonie. Zmarszczki będą optycznie podkreślone i bardziej zauważalne. Jeżeli lubisz żółte odcienie to o wiele lepszym pomysłem będzie kolor musztardowy. Neonowy żółty sprawi, że każda suchość skóry oraz skórki będą bardziej rzucały się w oczy.

Tata Macieja Musiała też jest gwiazdą! Mało kto wie, czym się zajmuje.