Obłędny trik na zmarszczki pod oczami

i

Autor: Shutterstock

Pielęgnacja cery dojrzałej

Obłędny trik na zmarszczki pod oczami. To będzie najlepiej wydane 5 zł w życiu. Kurze łapki znikną, a skóra odzyska elastyczność. Efekt odmłodzenia bez skalpela

2023-05-23 13:45

Wiele kobiet zastanawia się, jak pozbyć się zmarszczek wokół oczu i tak zwanych kurzych łapek. Okazuje się, że nie zawsze konieczne jest poddanie się zabiegom medycyny estetycznej, aby zmniejszyć zmarszczki i ujędrnić skórę pod oczami. Czasami wystarczy zastosować tanią i uniwersalną w zastosowaniu maść, aby spłycić bruzdy i uzyskać efekt odmłodzenia za dosłownie 5 złotych.

Skuteczny sposób na zmarszczki pod oczami i kurze łapki. Kosztuje 5 zł

Pierwsze zmarszczki pojawiają się u kobiet już po 25. roku życia. Wówczas skóra traci jędrność i wiotczeje. Pierwsze zmarszczki są widoczne najczęściej w okolicach oczu, gdzie skóra jest wyjątkowo cienka. Wiele kobiet wówczas robi wszystko, aby spłycić bruzdy i zachować młody wygląd na dłużej. Czy można pozbyć się zmarszczek pod oczami bez zabiegu medycyny estetycznej i botoksu? To pytanie nurtuje wiele pań. Okazuje się, że istnieje jeden domowy sposób, który pozwoli zredukować zmarszczki pod oczami i kurze łapki i wcale nie kosztuje on majątku. Wystarczy kupić w aptece maść z witaminą A, która kosztuje około 5 złotych i regularnie stosować ją na okolice oczu. Dzięki zawartości witaminy A nastąpi stymulacja produkcji kolagenu i poprawi się jędrność i elastyczność skóry. Maść witaminowa pod oczy dodatkowo zniweluje oznaki zmęczenia, a także worki i cienie. 

Można stosować także maść A+F na okolice oczu. Witamina F stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze. W efekcie spłyca już istniejące zmarszczki. Co więcej - skutecznie regeneruje cerę, utrzymując jej optymalne nawilżenie i przeciwdziałając powstawaniu kolejnych zmarszczek.

Jak zapobiec powstawaniu zmarszczek?

Zastanawiasz się, jak zapobiec powstawaniu zmarszczek. Warto wprowadzić kilka zmian w swoich codziennych nawykach, aby spowolnić proces starzenia się skóry.

  1. Zadbaj o odpowiednie nawodnienie organizmu, gdyż na przesuszonej skórze zmarszczki są bardziej widoczne.
  2. Zrezygnuj z cukru i używek.
  3. Wzbogać dietę w produkty bogate w polifenole oraz w witaminę C, która wspomaga produkcję kolagenu.
  4. Stosuj kosmetyki nawilżające i ujędrniające skórę.
  5. Używaj kremu z filtrem przeciwsłonecznym przez cały rok.
Tańczące z promocjami 15.05.2023
Nasi Partnerzy polecają