Słynna polska blogerka OSZUKUJE fanów?! Sprzedaje ciuchy innej marki po wygórowanych cenach

2020-05-23 10:09 katk
Jessica Mercedes
Autor: WBF

Tego wierni fani Jessici Mercedes się nie spodziewali. Kupowali u niej drogie ubrania, które okazały się tanimi przeróbkami innej marki. Okazuje się, że blogerka po prostu doszywała metki Veclaim do tanich t-shirtów. Teraz Jessica Mercedes jest zasypywana zwrotami zamówień od rozczarowanych klientek.

Kiedy Jessica Mercedes startowała ze swoją marką Veclaim zapewniała, że wszystkie ubrania znajdujące się w ofercie są szyte w polskich szwalniach. Prawda okazała się zupełnie inna i wyszła na jaw zupełnie przypadkiem. Na początku kwietnia blogerka w swojej ofercie zadebiutowała z T-shirtami i dresami. Choć ceny ubrań Veclaim są naprawdę wysokie, bo za T-shirt trzeba zapłacić 229 zł, a za bluzę 319 zł, to kolekcja cieszyła się ogromnym powodzeniem. Do czasu. Teraz fanki, które w ostatnim czasie zakupiły towar u Jessici Mercedes są rozczarowane i masowo odsyłają zamówienia. Powód? Czują się oszukane! Okazało się, że bazą dla stylizacji "vintage renewal" produktu Jessici były o wiele tańsze koszulki innej marki. Prawda wyszła na jaw w wyniku błędu. Po prostu w T-shirtach Veclaim nie zostały usunięte metki Fruit of The Loom. - Ale wstyd, koszulka 13 złotych na stronie, w hurcie pewnie połowa tego, ale... produkowane od podstaw w Polsce. Wiele raz na livach tak mówiłaś... Szkoda, że nie mam możliwości wycofać zamówienia, ale wszystko idzie do zwrotu, a zamówienie zrobiłam na sporą sumę - piszą rozgoryczone fanki na Instagramie marki Veclaim.

Klientki, które w ostatnim czasie zakupiły ubrania u Jessici Mercedes, zwróciły uwagę na jeszcze jeden fakt - ze strony marki zniknęła ponoć informacja, że ubrania są produkowane w Polsce. - Skoro usunęli ze swoje strony informacje, że szyją w Polsce to jestem ciekawa, jak będą się tłumaczyć teraz z tych słów. Może powiedzą, że nigdy nic takiego nie mówili - czytamy w komentarzach. Influencerka zablokowała możliwość komentowania na wszystkich swoich instagramowych kontach.

Zobacz: Pobierz zagadki dla przedszkolaka! 6 wspaniałych zagadek

Najnowsze