Stylista pokazał odmładzającą fryzurę dla kobiet po 50-tce na wiosnę 2023

i

Autor: Shutterstock Stylista pokazał odmładzającą fryzurę dla kobiet po 50-tce na wiosnę 2023

Trendy fryzjerskie dla dojrzałych pań

Stylista pokazał odmładzającą fryzurę dla kobiet po 50-tce na wiosnę 2023. Kiedy wyjdziesz od fryzjera będziesz skakać z radości

2023-03-08 15:52

Styliści zaprezentowali odmładzającą fryzurę dla kobiet po 50-tce, która wiosną 2023 będzie prawdziwym hitem. Bob z grzywką to cięcie eleganckie, a zarazem nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami. W tej krótkiej fryzurze każda kobieta po 50-tce będzie wyglądała nawet 10 lat młodziej. Jeśli się zdecydujesz na taką metamorfozę, to z pewnością z salonu fryzjerskiego wyjdziesz z uśmiechem.

Odmładzająca fryzura dla kobiet po 50-tce na wiosnę 2023

Wiele kobiet ma obawy przed radykalną zmianą swojego uczesania. Fryzura, którą noszą od lat wydaje im się jedynym słusznym i bezpiecznym rozwiązaniem. Styliści, których pracę można obserwować między innymi w mediach społecznościowych przekonują, że czasami warto zaryzykować i podążać za zmieniającymi się trendami. A jaka fryzura jest najlepsza dla kobiet po 50-tce na wiosnę 2023? Styliści od jakiegoś czasu proponują swoim klientkom różne cięcia na krótkich włosach. Fryzjerzy są zgodni, że niewątpliwie jedną z najlepszych fryzur dla kobiet po 50. roku życia jest klasyczny bob z grzywką. Takie cięcie odejmie lat, jest eleganckie, a zarazem nowoczesne. Co najważniejsze bob z grzywką to fryzura, która jest łatwa w stylizacji. Dlatego to właśnie na nią powinna postawić kobieta po 50-tce, która pragnie wyglądać elegancko, ale ceni sobie przy tym wygodę. Komu pasuje bob z grzywką? Ta odmładzająca fryzura dla kobiet po 50-tce z pewnością skradnie serce niejednej pani wiosną 2023, jednak zanim zdecydujesz się na metamorfozę, sprawdź, czy będzie pasować do Twojego kształtu twarzy.

Komu pasuje bob z grzywką?

To oczywiste, że zanim zdecydujesz się na zmianę uczesania, musisz przemyśleć, czy będzie pasować do twojego kształtu twarzy. Bob z grzywką na bok to doskonała propozycja dla osób, które mają wysokie czoło lub pociągłą twarz. Optycznie skraca czoło i sprawia, że twarz wydaje się bardziej symetryczna. Z kolei bob z grzywką prostą zasłania czoło i tym samym maskuje pojawiające się na nim zmarszczki, dlatego wiele dojrzałych pań decyduje się właśnie na takie uczesanie. Swój wybór warto przedyskutować również ze stylistą, który obiektywnie oceni, jakie cięcie podkreśli walory urody, a ukryje jej mankamenty. Bob z grzywką to odmładzająca fryzura dla kobiet po 50-tce i będzie wspaniale prezentować się zarówno na blond, rudych, ale też i siwych włosach.

Salon fryzjerski Curyło w Rzeszowie. Twoje włosy w rękach wirtuoza nożyczek!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki