Costa Coffee

i

Autor: Materiały prasowe Costa Coffee

Świat na święta: kula śnieżna i moc atrakcji w przestrzeni miejskiej

2022-12-14 10:05

Kubek rozgrzewającej kawy, świąteczny klimat i jedyna w swoim rodzaju baśniowa kraina zamknięta w szklanej kuli. W tym roku Costa Coffee opowiada najpiękniejsze świąteczne historie i już od 2 grudnia zaprasza do baśniowego świata w specjalnie przygotowanej strefie Costa Coffee przy Złotych Tarasach w Warszawie.

Tegoroczne święta w Costa Coffee to aromatyczne, zimowe przyprawy, czekolada i owoce zanurzone w rozgrzewających napojach i pysznych ciastach. W kawiarniach w całej Polsce poczuć można już magię świąt, ale prawdziwe cuda dzieją się w zimowej strefie Costa Coffee przy Złotych Tarasach w Warszawie. To właśnie tam od 2 do 24 grudnia marka Costa Coffee ogrzewa święta przy pomocy magicznej kuli śnieżnej, obok której nie da się przejść obojętnie i… bez pięknego zdjęcia. Wystarczy do niej wejść, aby przenieść się do baśniowego świata Costa Coffee, która na cały przedświąteczny czas przygotowała różnorodne atrakcje.

Costa Coffee ponownie wychodzi ze swoich kawiarni do przestrzeni miejskiej, dając się jeszcze bliżej poznać mieszkańcom i gościom stolicy. Zapraszamy do naszego baśniowego świata, zamkniętego w kuli śnieżnej, do którego można wejść, poczuć klimat świąt i... zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dla naszych gości przygotowaliśmy też szereg atrakcji świątecznych w naszej strefie przy Złotych Tarasach. Chcemy, aby okres oczekiwania na ten najbardziej rodzinny i magiczny czas w roku upłynął w atmosferze radości i dzielenia się tym, co najlepsze: dobrym smakiem i miłością - mówi Agnieszka Bobrukiewicz, Commercial Marketing Director w Costa Coffee.

Zobacz także: To imię dla dziewczynki będzie najpopularniejsze w 2023 roku. Oznacza łaskę ofiarowaną od Boga

W weekend 3-4 grudnia strefa Costa Coffee zaprasza na rozgrzewające degustacje kawy. Od wtorku 6 grudnia wystartuje tam akcja Bombka za Kubek – wystarczy kupić kawę na wynos, a po wypiciu napoju pusty kubek wymienić przy kuli na choinkową ozdobę w kształcie świątecznego kubka! To dopiero początek świątecznych atrakcji, które dla klientów przygotowała Costa Coffee w swojej strefie. Od piątku 9 grudnia do soboty 10 grudnia fani zimowych napojów będą mieli okazję skosztować pyszności bezkofeinowych, między innymi Cydrowego Czaru, ulubionego napoju klientów, który łączy w sobie słodycz jabłka i pomarańczy z nutami korzennymi cynamonu i anyżu. Przez cały okres funkcjonowania strefy na klientów czekać też będą zniżki na zimowe wizyty w kawiarniach. Aby otrzymać 20-procentowy rabat na klasyczną kawę lub herbatę, wystarczy wejść do kuli i zrobić sobie zdjęcie. Akcja potrwa do końca grudnia. Święta to też kolędowanie. Aby w pełni poczuć magię świąt warto wybrać się 20 grudnia na kawowe karaoke, które będzie finałowym wydarzeniem w strefie Costa Coffee przy Złotych Tarasach w Warszawie.

Świąteczne atrakcje oraz kula śnieżna pod Złotymi Tarasami, do której można wejść i robić sobie zdjęcia, dostępne będą dla gości od 2 do 24 grudnia.

Okres świąteczny w Costa Coffee to czas szczególny. Kawiarnie zmieniają nie tylko menu, lecz także wystrój, w których dominują bożonarodzeniowe dekoracje. Od 21 listopada napoje serwowane są w kultowych już, świątecznych kubkach Costa Coffee, ze świątecznymi postaciami „Costa characters”, na które goście kawiarni czekają przez cały rok. Ponadto można już kupić w całości na wynos ulubione ciasta świąteczne Costa Coffee. Od 1 grudnia w aplikacji Costa Coffee Club rozpoczęło się wielkie odliczanie do Bożego Narodzenia dzięki kalendarzowi adwentowemu, w którym każdego dnia ukryte są superpromocje. A dla tych, którzy poszukują prezentów świątecznych, Costa Coffee jak co roku przygotowała świąteczne zestawy prezentowe oraz karty podarunkowe.

Costa Coffee

i

Autor: Materiały prasowe Costa Coffee
Costa Coffee

i

Autor: Materiały prasowe Costa Coffee
Wigilia w bydgoskim Starym Fordonie
Nasi Partnerzy polecają