Kobieta 60 +

Tak ubierają się eleganckie kobiety po 60-tce. Stylizacje, dzięki którym będziesz wyglądać młodo, modnie i stylowo

2023-02-18 10:53

Jak ubierać się po 60-tce, by wyglądać elegancko i modnie? Wbrew pozorom to wcale nie takie trudne. Choć popularne sieciówki nie zawsze myślą o klientkach po 60. roku życia, to wystarczy odrobina wyobraźni, by ubierać się modnie i z klasą. Kobieta po 60-tce wciąż może czuć się piękna i młoda w ubraniach, które pasują do jej wieku ale nie pachną naftaliną. Wystarczy tylko odpowiednio je zestawić, tak jak robi to np. Grażyna Torbicka.

Jeśli zastanawiasz się, jak wyglądać młodo po 60-tce, to mamy kilka zasad, które ci pomogą osiągnąć cel. Przede wszystkim dbaj o swoje zdrowie. Ruch, dobra dieta i przekonanie, że wszystko przed tobą, to 90 proc. sukcesu. Pozostałe 10 proc. to odpowiednia stylizacja. Kobieta po 60 -tce może ubierać się klasycznie ale niebanalnie, a przy tym wyglądać elegancko i z klasą. Jak to zrobić?

Jak ubierać się po 60-tce. Modne i eleganckie stylizacje dla dojrzałych kobiet

Każda kobieta bez względu na wiek chce czuć się pięknie i elegancko. Odpowiednio dobrana garderoba może w tym zdecydowanie pomóc. Po 60. roku życia nasze ciało się zmienia, dlatego warto zakryć, to co sprawia, że czujemy się niekomfortowo i podkreślić atuty. Jeśli na naszym ciele pojawiają się fałdki zrezygnujmy z obcisłych bluzek, które je uwydatniają. Jednak nie warto popadać w skrajności – koszula za duża o trzy rozmiary też nie będzie prezentowała się najlepiej. Jeśli chodzi o kroje – postaw na klasykę, ale zaszalej z kolorami i dodatkami. Nie zawsze musi być nudno. Doskonałym przykładem tego, jak wyglądać młodo po 60-tce, jest Grażyna Torbicka. Dziennikarka słynie z klasycznego stylu ubierania się. Jej wizytówką są zawsze zadbane włosy i minimalizm. Gwiazda znakomicie łączy klasykę z najnowszymi trendami i może być inspiracją dla wielu kobiet, które chcą wyglądać elegancko i atrakcyjnie. W galerii poniżej znajdziesz przykłady udanych stylizacji. Pamiętaj o nich, gdy wyruszysz na wiosenne zakupy.

ZOBACZ TEŻ: Wiosenne stylizacje dla kobiet po 50-tce. Ta Polka pokazuje, jak ubierają się kobiety z klasą

Sonda
Podobają Ci się stylizacje Grażyny Torbickiej?
Tańczące z promocjami 16.02.2023