kolory na wiosnę 2023 dla znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock kolory na wiosnę 2023 dla znaków zodiaku

Znaczenie kolorów

Ten kolor przyniesie Ci szczęście. Noś go zawsze przy sobie, a fortuna będzie Ci sprzyjać. Ten kolor przyciągnie bogactwo i zapach pieniędzy

2023-06-12 9:21

Kolory mają moc. Eksperci od dobierana barw i odcieni przekonują, że każdy kolor oznacza coś innego i posiada swoją wewnętrzną moc. Decydując się na konkretny kolor ubrania przyciągamy do siebie jego energię. Szczególnie jeden kolor może zapewnić jego posiadaczowi dostatek i przyciągnąć dobre wibracje. To idealny kolor na lato 2023.

Kolor na szczęście. Przyciąga dostatek i zapewnia powodzenie w życiu 

Kolory, jakimi się otaczamy wiele mówią o naszym nastroju, zachowaniu i osobowości. Przez tysiące lat kolory zyskały własną symbolikę i znacznie, dla przykładu, czerwony to kolor miłości i romantyzmu, a zieleń kojarzy się ze spokojem i naturą. Czy zatem jest kolor, który pomoże przywołać szczęście w życiu? Za jeden z najbardziej szczęśliwych kolorów uchodzi żółty. Symbolizuje on bogactwo, szczęście oraz radość. Jest utożsamiany z latem i wakacyjną beztroską. To ciepły i radosny kolor, który przywodzi na myśl jednie pozytywne wibracje. To kolor słońca oraz piasku. Osoby, które często ubierają się na żółto są towarzyskie i wręcz spragnione kontaktu z drugą osobą. 

Zobacz też: Oszałamiająca metamorfoza kobiety po 50-tce. Fryzjer zafundował jej naturalną fryzurę, która momentalnie odjęła lat. To był strzał w dziesiątkę. Elegancja i klasa sama w sobie

Komu pasuje żółty kolor? 

Kolor żółty to bez wątpienia jeden z odcieni lata. Mimo że jest on dosyć intensywny to mnogość jego odcieni sprawia, że każdy znajdziesz coś dla siebie.  Neonowy żółty, cytrynowy i kanarkowy będą idealne dla brunetek. Dodadzą im energii. Z kolei miodowy lub musztardowy są dobrą opcją dla blondynek. Rewelacyjnym połączeniem kolorystycznym jest czerń i żółć. Czerń stonuje nieco intensywność żółtego, ale cała stylizacja będzie się wyróżniać. 

Sonda
Lubisz kolor żółty?
Radosna Parada Kapeluszowa 2023 przeszła ulicami Bydgoszczy
Listen on Spreaker.