Modny kolor na wiosnę 2023 dla kobiet po 40-tce

i

Autor: Shutterstock Modny kolor na wiosnę 2023 dla kobiet po 40-tce

Moda na wiosnę 2023

Ubrania w tym kolorze to hit na wiosnę 2023. Idealny dla kobiet po 40-tce. Dodaje energii i odejmie z 10 lat

2023-03-02 14:34

Szukając inspiracji modowych na wiosnę 2023 można natknąć się na nowy trend, który jest widoczny na wielu witrynach sklepów odzieżowych. Intensywne kolory ubrań przyciągają wzrok i wielu kobieto m wydaje się, że to nie dla nich. A jednak okazuje się, że różowy kolor ubrań doskonale pasuje kobietom po 40-tce. Odmłodzi i doda energii, co z pewnością przełoży się na samopoczucie.

Moda na wiosnę 2023 dla kobiet po 40-tce. Ten kolor ubrań będzie hitem

Moda przemija, potem wraca i tym samym zatacza koło. Okazuje się, że po wielu latach zmienia się również trend w kolorystyce ubrań. Stonowane beże, szarości i biel ustępują miejsca żywym i intensywnym kolorom. Wśród nich jest jeden kolor ubrań, który doskonale pasuje kobietom po 40-tce. Chodzi o żywy odcień różu. To właśnie różowe ubrania zaleją ulice w czasie zbliżającej się wiosny 2023. Dlatego, jeśli chcesz być modną 40-latką, planujesz odświeżyć swoją szafę na wiosnę 2023 i uzupełnić ją o modne ubrania, to koniecznie rozejrzyj się za różową koszulą, spodniami czy sukienką. Taki barwny element garderoby przyda się na co dzień. Można śmiało łączyć go z beżowymi czy popielatymi ubraniami. Na przykład różowa marynarka genialnie ożywi stylizację, a różowe buty sprawią, że zyska ona oryginalnego looku.

Różowe ubrania na wiosnę 2023. Znaczenie

Różowy to symbol kobiecości, miłości i szczęścia. Psychologia koloru różowego wyjaśnia, że ma on zdolności do wyciszenia, zwalczania stresu i zmniejszania agresywności. Dlatego warto postawić na niego wiosną 2023, aby dodać sobie pozytywnej energii.

Sonda
W jakim kolorze lubisz nosić ubrania?
Tańczące z Promocjami 23.02