Paznokcie na wiosnę 2023

i

Autor: Shutterstock Paznokcie na wiosnę 2023

Najgorszy manicure

Zakazane manicure dla kobiet po 50-tce. Takie lakiery do paznokci podkreślają zmarszczki na dłoniach. Dodasz dłoniom 20 lat

2023-09-27 14:29

Najgorsze kolory paznokci na zimę 2023/2024 dla kobiet dojrzałych. Zadbane i wypielęgnowane dłonie to nasza najlepsza wizytówka. Zastanawiałaś się kiedykolwiek, jakie kolory paznokcie są odpowiednie dla kobiet dojrzałych? Panie po 50-tce nie powinny bać się eksperymentów, ale warto zwracać uwagę na kilka istotnych szczegółów. Niektóre kolory postarzają dłonie i podkreślają niedoskonałości. Te kolory paznokci nie są stylowe i eleganckie. Sprawdź, których lakierów do paznokci unikać.

Zakazane kolory paznokci dla kobiet po 50-tce. Postarzają i podkreślają zmarszczki na dłoniach

Najgorsze kolory paznokci. Manicure kobiety dojrzałej powinien być przede wszystkim zadbany i elegancki. Strzałem w dziesiątkę są klasyczne kolory paznokci. U kobiet po 50-tce rewelacyjnie sprawdzi się ponadczasowa czerwień oraz delikatne pastele. Są jednak takie kolory paznokci, które nie dodają urody, wręcz przeciwnie, niektóre odcienie podkreślają zmarszczki a dłoniach i dają efekt sinej i przemarzniętej skóry. To nie jest eleganckie.

Przeczytaj także: Zakazane malowanie paznokci. Tego pod żadnym pozorem nie rób. Taki manicure jest poważnie niebezpieczny, możesz sobie bardzo zaszkodzić

Najgorsze kolory paznokci dla kobiet po 50-tce. Unikaj ich jak ognia

Za najgorszy kolor paznokci dla kobiet dojrzałych uchodzi niebieski. Jest on bardzo niekorzystny ponieważ podkreśla wszystkie żyłki i naczynka na skórze. Sprawia, że wygląda ona na poszarzałą i przemęczoną. Kobiety dojrzałe powinny szczególnie unikać kobaltu. Podobny efekt może dać lakier do paznokci w kolorze fioletowym. Uwidacznia on zmarszczki i fakturę skóry. Uznaje się, że kobiety po 50-tce powinny unikać chłodnych kolorów. Najlepszym rozwiązaniem będą ciepłe barwy, który łagodzą i zmiękczają skórę. 

Sonda
Jaki manicure lubisz?
Metamorfoza Agnieszki Antosiak ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany