Zjawiskowa metamorfoza kobiety po 50-tce. Wygląda na 40 lat po jeden wizycie u fryzjera

i

Autor: Instagram/ @andreaaragon_hairstyle Zjawiskowa metamorfoza kobiety po 50-tce. Wygląda na 40 lat po jeden wizycie u fryzjera

Fryzura dla kobiet dojrzałych

Zjawiskowa metamorfoza kobiety po 50-tce. Wygląda na 40 lat po jeden wizycie u fryzjera. Ta modna fryzura na blond włosy dodała jej blasku

2023-07-17 14:34

Ta metamorfoza kobiety po 50-tce dosłownie odbiera mowę! Fryzjerka zrobiła jej modną fryzurę na blond włosach i tym samym odjęła lat. Kobieta w efekcie wygląda na 40 lat i to po jednej wizycie w salonie. Idealnie dobrana koloryzacja i dopasowane do kształtu twarzy cięcie odmłodziło ją i dodało cerze zdrowego blasku. - Piękna! - zachwycają się internauci.

Metamorfoza kobiety po 50-tce. Fryzura odmłodziła ją o kilka lat. Wygląda jak 40-latka

Chyba każda kobieta potwierdzi tezę, że nowa i oczywiście dopasowana do urody fryzura jest w stanie zdziałać cuda. Styliści doskonale wiedzą, jak ważne jest dobranie cięcia do kształtu twarzy, a koloryzacji do odcienia karnacji i koloru oczu. Wówczas efekt może przerosnąć najśmielsze oczekiwania. Nowa modna fryzura może odjąć kobiecie lat, dodać jej skórze zdrowego blasku, a dzięki temu poprawić jej samopoczucie i dodać pewności siebie. Tak było w przypadku tej kobiety po 50-tce, której fryzjerka wykonała modną fryzurę odmładzającą na blond włosach. Po wyjściu z salonu wyglądała dosłownie jak 40-latka. Kiedy usiadła na fotelu fryzjerskim, miała siwe odrosty na kilka centymetrów. Końcówki w kolorze żółtego blondu były widocznie zniszczone i przesuszone. Stylistka szybko wpadła na pomysł, jak uczesać swoją klientkę. Ta metamorfoza kobiety po 50-tce jest niesamowita!

Modna fryzura na blond włosach dla kobiet po 50-tce

Fryzjerka szybko przystąpiła do działania. Na swoim Instagramie pokazała krok po kroku, jak przebiegała metamorfoza fryzury u kobiety po 50-tce. Najpierw stylistka dokładnie pokryła farbą w odcieniu beżowego blondu odrosty swojej klientki. Potem nałożyła ją na resztę włosów. W kolejnym kroku delikatnie skróciła pasma i cięciem podkreśliła owal twarzy kobiety. Modna fryzura na blond włosy okazała się idealna dla kobiety po 50-tce. Wyraźnie ją odmłodziła i wywołała uśmiech na jej twarzy. - Piękna praca - piszą zachwyceni internauci w komentarzach.

Sonda
Podoba Ci się metamorfoza fryzury u tej kobiety?
Doda sprzedała rodzinną pamiątkę, żeby zrobić nową fryzurę
Listen on Spreaker.