Jak prać  w pralce

i

Autor: Shutterstock

Patenty na sprytne pranie

Błyskawiczny sposób na pozbycie się sierści zwierząt z ubrań podczas prania. Ta mieszanina usunie kłaczki w kilka sekund

2022-11-04 14:51

Jak się pozbyć sierści z ubrań. Wszyscy właściciele zwierząt doskonale znają ten ból, wszystkie ubrania i tkaniny w mgnieniu oka pokrywają się włosami, które ciężko usunąć. Pomocna jest specjalna szczotka, ale czy jest sposób, który pomogą pozbyć się sierści z ubrań podczas prania? Okazuje się, że tak. Wystarczy, że wlejesz do pralki przygotowany przez siebie płyn, a w szybki i bezproblemowy sposób pozbędziesz się sierści z ubrań. Kłaczki odejdą w zapomnienie.

Jak się pozbyć sierści zwierząt z ubrań? Wystarczy, że do prali wlejesz ten płyn

Każda posiadacz domowych zwierząt zna ten scenariusz. Wystarczy kilka chwil, nasze ubrania pokrywa sierść czworonogów. Czasami można odnieść wrażenie, że włosy zwierząt wprost unoszą się w powietrzu. Trudniej jest się ich pozbyć, każdy, kto ma w domu pas lub kota najczęściej zaopatrzony jest także w specjalną szczotkę do sierści. O ile byłoby jednak prostsze życie, gdyby sierści zwierząt można by pozbywać się podczas prania. Okazuje się, że jest taki sposób, a pomoże nam w tym oczywiście ocet. Eksperci wskazują, że ocet posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu ubrania się nie elektryzują, a sierść się od nich odczepia. Wystarczy, że do pralki wlejesz pół szklanki octu i ustawiasz dopasowany do tkanin program prania. Po wyciągnięciu ubrań z pralki porządnie je wytrzep. W ten sposób szybko i skutecznie pozbędziesz się sierści zwierząt ze swoich ulubionych ubrań. 

Zobacz także: Ukryta funkcja zmywarki, o której nie miałaś pojęcia. Jest nawet w starszych modelach. "Odkryłam ją po 10 latach korzystania ze zmywarki"

Sonda
Domowe sposoby na porządki w domu?
Tańczące z Promocjami 03.11.2022