Kobiety o tym imieniu często nie znoszą Bożego Narodzenia

i

Autor: SHUTTERSTOCK Kobiety o tym imieniu często nie znoszą Bożego Narodzenia

Nie wszystkich cieszy Boże Narodzenie

Kobiety o tym imieniu często nie znoszą Bożego Narodzenia. Na samą myśl o świętach robi im się przykro

2022-12-10 9:58

Kobiety o tym imieniu nie przepadają za Bożym Narodzeniem i mają ku temu poważny powód. Okazuje się, że nie każdy czeka na święta z zapartym tchem. Niektórzy wręcz przeciwnie - na samą myśl o śpiewaniu kolęd robi im się przykro. Dlaczego? Ma to związek z datą 24 grudnia. Kobiety o tym jednym imieniu co roku przeżywają Boże Narodzenie zupełnie inaczej niż pozostali członkowie ich rodzin.

Kobiety o tym imieniu nie lubią Bożego Narodzenia

Okazuje się, że święta, które większości z nas kojarzą się z magicznym czasem kolędowania i spędzania go z bliskimi, nie dla każdego są powodem do radości. Kobiety o tym jednym imieniu często nie przepadają za Bożym Narodzeniem, ponieważ wtedy znajomi i rodzina zapominają o ich święcie - imieninach. O jakie imię żeńskie chodzi? Ewa. To Ewy obchodzą 24 grudnia imieniny. Niestety, w świątecznej gorączce bywa, że ich bliskim umyka ten fakt i solenizantki czują się pominięte. To przykre i niestety w głębi serca dla Ewy święta nie są powodem do radości. Przynajmniej nie może się z nich cieszyć tak jak pozostali członkowie jej rodziny. 

Imieniny Ewy 24 grudnia

Imieniny Ewy wypadają kilka razy w roku, jednak to 24 grudnia jest najpopularniejszą datą. To właśnie tego dnia składamy najlepsze życzenia imieninowe dla Ewy, wręczamy solenizantce prezenty i kwiaty. Ze względu na fakt, że imieniny Ewy co roku wypadają w Wigilię, często zapominamy o tym święcie. W świątecznym pędzie warto też pamiętać o osobach, które mają wtedy imieniny. Nie wiesz, czego życzyć z okazji imienin? Od lat ulubioną formą życzeń są śmieszne wierszyki. Poza tym można też złożyć proste życzenia prosto z serca. Wtedy życzymy solenizantce tego, czego obecnie pragnie i o czym marzy. 

Sonda
Pamiętasz o imieninach Ewy?
Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają