Magiczny sposób na zamaskowanie otarć na szpilkach. Czarne rysy znikną, a buty będą jak nowe

i

Autor: Shutterstock Magiczny sposób na zamaskowanie otarć na szpilkach. Czarne rysy znikną, a buty będą jak nowe

Trik na uratowanie zniszczonych butów

Magiczny sposób na usunięcie czarnych rys z ulubionych szpilek. Weź to i przetrzyj powierzchnię buta. Będzie jak nowy

2022-08-08 16:52

Masz swoje ulubione szpilki, ale niestety zauważyłaś, że po ostatnim wyjściu pojawiły się na ich powierzchni otarcia? Nic straconego! Kobiety odkryły genialny sposób na uratowanie lakierowanych butów, w tym także szpilek. Wystarczy użyć produktu, który z pewnością masz w swojej kosmetyczce, a ciemnie rysy na butach znikną w mgnieniu oka. Efekt jest powalający, a buty wyglądają, jak nowe!

Rysy na butach - jak się ich pozbyć?

Z czasem każde buty brudzą się, a na ich powierzchni pojawiają się czarne zarysowania. Najczęściej dotyczą one lakierowanych butów, jednak mogą pojawić się także na tych ze skóry ekologicznej. Niestety nie ma żadnego sposobu, który skutecznie ochroni buty przed powstawaniem zarysowań. Jednak nie wszystko stracone. Niektóre rysy można usunąć wilgotną miękką ściereczką. Producenci lakierowanych butów zalecają, aby do czyszczenia tego typu obuwia używać flanelowej szmatki nasączonej mlekiem, gdyż nie wysusza ono skórzanej cholewki. Czasami wystarczy niekontrolowany ruch stopą i zahaczenie buta choćby o wystający kawałek krawężnika i pojawia się na nim rysa. Kiedy na lakierowanej powierzchni buta zauważysz ciemną rysę, nie panikuj. Na takie uszkodzenia również istnieją skuteczne sposoby. Popularnym, a zarazem najprostszym rozwiązaniem, jest użycie specjalnych korektora, który kupisz w każdym sklepie obuwniczym.

Ten sposób na usunięcie rys na butach pokochały wszystkie kobiety

Zauważyłaś, że na twoich lakierowanych szpilkach po ostatnim wyjściu pojawiła się rysa? To naprawdę częsty problem, ale na szczęście istnieje prosty sposób, który pozwoli usunąć rysy z butów. Użyj zmywacza do paznokci bez acetonu. Zwilż nim patyczek higieniczny i ostrożnie potrzyj zarysowane miejsce cholewki, a rysy znikną w mgnieniu oka.

Sonda
Wypróbujesz sposobu ze zmywaczem na czyszczenie butów?
Filcowe buty na prezenty

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki