pismo

i

Autor: pixabay.com

Jakim człowiekiem jesteś?

Pokaż nam, jak piszesz, a my zdradzimy, jakim człowiekiem jesteś! Zobacz, co mówi o Tobie grafologia

2022-09-02 15:17

Grafologia to nauka, która skupia się na analizowaniu stylu pisma każdego człowieka. Okazuje się, że to jak piszemy może mieć wpływ na nasz charakter, a nasz styl pisma zdradza nasze mocne i słabe cechy. Eksperci zajmujący się grafologią są zdania, że styl pisma jest jak nasz odcisk palca - indywidualny i nie do podrobienia. Sprawdź, co Twój styl pisma mówi o Twojej osobowości.

Grafologia zdradzi prawdę o Tobie. Zobacz, co mówi o Twoim charakterze styl pisma

Styl pisma zdradza wiele na nasz temat. To nie tylko zagadnienie z pogranicza astrologii ale również nauki. Grafologia wykorzystywana jest w kryminalistyce, a styl pisma uchodzi za nasz unikalny i indywidualny podpis. Weź kartkę papieru i napisz na niej krótkie zdalnie. Sprawdź. co mówi o Tobie charakter pisma.

Zobacz także: Tego znaku zodiaku boją się wszyscy. Najstraszniejszy w całym horoskopie. Skrywa tajemnice i manipuluje innymi

Charakter pisma a osobowość

Nachylenie pisma

Uznaje się, że osoby, których pismo jest przechylone w lewą stronę są powściągliwe i małomówne. Bywają zarozumiali i mało empatyczni. Z kolei osoby piszące prosto charakteryzuje zdrowy rozsądek i racjonalne podejście do życia. Pismo przechylone w prawo to dynamiczna i emocjonalna natura. 

Podkreślanie dolnych elementów liter

To wyraz ogromnej ekspresji oraz umiejętności radzenia sobie z problemami. Osoby w ten sposób piszące potrafią rozwiązywać konflikty i są zaradne finansowo. 

Rozmiar liter

Pisanie dużych, wyraźnych liter to oznaka dominacji męskich cech. Taka osoba jest pewna siebie i odważna. Chce być doceniona i potrzebuje w swoim życiu pochwał. Z kolei małe litery to oznaka delikatności i wrażliwości. Taki charakter pisma cechuje osoby posiadające analityczne umysły. 

Przestrzeń pomiędzy zdaniami

Jeżeli robisz duże przerwy pomiędzy słowami i zdaniami to najprawdopodobniej jesteś samotnikiem, który najbardziej cenie sobie własne towarzystwo. Wąskie odstępu to osoby towarzyskie i lubiące spędzać czas w dużej grupie znajomych. 

Wygląd liter

Litery wyciągnięte ku górze cechują osoby mądre i silne. Z kolei litery wyciągnięte ku dołowi mogą świadczyć o depresji i zmiennych emocjach. Proste litery, bez żądnych wyciągnięć charakteryzują osoby o dużej fantazji, które potrafią radzić sobie z problemami. 

Sonda
Jaki jest Twój charakter pisma?
Tańczące z promocjami 01.09.2022
Nasi Partnerzy polecają