Pyszna kawa mielona od Starbucksa w twoim domu. Nestlé rozszerza swoją ofertę

kawa
Autor: pixabay

Aromatyczna kawa to prawdziwy napój bogów. Nie tylko doskonale rozbudza, ale również doskonale smakuje. Miłośnicy kawy rozsmakowują się w jej rożnych wariantach, w filiżanka małej czarnej to podstawa wielu spotkań, zarówno biznesowym, jak i prywatnych. W ramach globalnej umowy Nestlé wprowadza kolejne warianty kawy Starbucks do sklepów w Polsce. Do dostępnych od jesieni kapsułek do ekspresów NESCAFÉ Dolce Gusto oraz Nespresso dołącza właśnie kawa ziarnista oraz mielona.

Nowe rodzaje kawy dostępnej już w sklepach stworzono w 100 proc. z wysokiej jakości ziaren arabiki. Znajdziemy je  w trzech stopniach palenia: łagodnym, zrównoważonym oraz wyrazistym. Kawa ziarnista Starbucks od Nestlé oferowana jest w wariantach Blonde Espresso, Pike Place Roast oraz Espresso Roast. Z kolei kawy mielone to Veranda Blend, House Blend oraz Espresso Roast.

 Zobacz także: PUDER w Biedronce. Ten kosmetyk to HIT w makijażu. Kosztuje jedynie 13 złotych

Jak komentuje Marta Szulborska, Junior Manager NESCAFÉ Dolce Gusto & Starbucks at Home w Nestlé Polska: „W Polsce kategoria kaw osiągnęła wartość 4 mld zł rocznie w handlu detalicznym. I dalej dynamicznie się rozwija. To właśnie kawa w ziarnach w dużej mierze odpowiada za  obserwowane wzrosty. Kawa mielona z kolei wciąż stanowi o sile segmentu. Dopełnienie naszej oferty o te dwa – tak istotne z perspektywy rynku – warianty kawy, to ważny krok dla dalszego rozwoju Nestlé w tej kategorii. Co więcej, dzięki wprowadzeniu nowych kaw do naszego portfolio, możemy zaoferować najwyższej jakości produkt wszystkim konsumentom, niezależenie od ich ulubionego sposobu parzenia”.

 Sprawdź też: Vera Wang. Ma 70 lat, a wygląda na 20. SZOK, a wszystko dzięki wódce

Zarówno kawa w ziarnach, jak i mielona są dostępne w opakowaniach 200g. Rozszerzono zarazem sieć dystrybucji marki. We wrześniu kapsułki pojawiły się w sieciach Carrefour oraz w kanale e-commerce na Allegro.pl, Frisco.pl, Carrefour.pl oraz w internetowych sklepach elektronicznych: Euronet i Media Expert. Teraz do listy sklepów dołączają Kaufland, Tesco oraz Żabka

Przyroda oszalała! W listopadzie w Szczecinie kwitną drzewa