Skuteczny sposób na odmłodzenie skóry. Teraz zrobisz to w domu

2021-07-30 10:33
Garett Beauty Vital Skin
Autor: Materiały prasowe

Kluczem to pięknego i zdrowego wyglądu naszej skóry jest odpowiednio dobrana i regularnie wykonywana pielęgnacja. Rynek beauty to jeden z prężniej rozwijających się segmentów gospodarki, a producenci prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach, jak wspierać domową pielęgnację. Czasy, w których dobre zabiegi mogliśmy wykonywać jedynie w salonach kosmetycznych dawno minęły, na na rynku znajdziemy wiele rewelacyjnych urządzeń, które zamienią naszą łazienkę w SPA. Garett Electronics, polska marka produktów do pielęgnacji urody wprowadziła właśnie na rynek urządzenie do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Vital Skin. To innowacyjny produkt, który łączy różne technologie stymulujące skórę.

Mezoterapia bezigłowa - skuteczny sposób na odmłodzenie cery

Mezoterapia bezigłowa to efektywny i jednocześnie bezbolesny zabieg odmładzający. Dzięki niemu substancje aktywne z kosmetyków są dostarczane do głębokich warstw skóry, bez niepożądanych skutków ubocznych takich jak: ból, zaczerwienienie, obrzęki czy siniaki. Pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki w redukcji, np. zmarszczek, cellulitu, rozstępów, blizn i przebarwień. Garett Electronics to polska marka produktów do pielęgnacji urody w zaciszu domowym, która wprowadziła na rynek urządzenie do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Vital Skin. To innowacyjny produkt, który łączy różne technologie stymulujące skórę: wibracje soniczne, impulsy EMS, fale radiowe i terapię fotonową. Regularne korzystanie z mezoterapii bezigłowej przywraca skórze gładkość i blask, poprawia cyrkulację krwi i wspomaga metabolizm, aktywizując odnowę komórek oraz poprawę owalu twarzy. Wspiera redukcję zmian pigmentacyjnych, trądzikowych i stanów zapalnych. By osiągnąć jeszcze lepszy rezultat, należy zastosować odpowiedni preparat z substancjami aktywnymi, dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry.

Jak działa Garett Beauty Vital Skin?

Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji i elektroforezy. Elektroporacja polegana oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry. Dociera ona do jej wnętrza, co powoduje, że terapia jest bardzo skuteczna. Elektroforeza to zjawisko fizyczne, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia substancji jonowych przez skórę. Oba te zjawiska zachodzą jednocześnie, dzięki temu pozwala to na znaczące zwiększenie ilości i głębokości penetracji aplikowanych substancji aktywnych 5 trybów pracyGarett Beauty Vital Skin pracuje w 5 trybach: oczyszczającym (Clean), liftingującym (Lift), odmładzającym (Lead in), przeciwstarzeniowym (Anty-aging) oraz przeciwtrądzikowym (Remove acne). Urządzenie działa w sposób automatyczny i dobiera odpowiedni czas zabiegu od 5 do 10 min. 4 metody pielęgnacji skóryGarett Beauty Vital Skin wykorzystuje działanie radiofrekwencji RF – promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości fal radiowych. Dzięki temu stymuluje regenerację kolagenu w warstwie skóry, wypełnia zmarszczki, likwiduje blizny oraz przywraca skórze elastyczność i blask.. Kolejną opcją jest elektrostymulacja EMS wykorzystująca prąd impulsowy o niskiej częstotliwości. Poprawia cyrkulację krwi oraz prowadzi do usunięcia zbędnych produktów metabolicznych. Trzecim trybem są wibracje soniczne, które pozytywnie wpływają na krążenie krwi i poprawiają jędrność skóry. Garett Beauty Vital Skin posiada również funkcję niskoenergetycznego światła – metoda ta wykorzystuje promieniowanie w zakresie widzialnym oraz podczerwonym. Długość fali światła czerwonego: 620 nm (± 5 nm) wpływa na uelastycznienie skóry, zaś długość fali światła zielonego: 520 nm (± 5 nm) redukuje przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i plamy starcze. Ponadto może hamować nadmierną produkcję melaniny.

Garett Beauty Vital Skin ma elegancki, ergonomiczny kształt. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czerwonej. Urządzenie składa się z sondy RF/EMS oraz lampy kosmetycznej. Na rękojeści znajdują się przyciski funkcyjne oraz duży wyświetlacz LCD, na którym pokazują się komunikaty z wybranymi trybami pracy oraz stan naładowania akumulatora. Garett Beauty Vital Skin jest bezprzewodowy, dzięki czemu przeprowadzanie zabiegów jest niezwykle komfortowe. Ładująca podstawka sprawia, że jest gotowy do pracy zawsze wtedy, gdy jest potrzebny – nawet podczas podróży. Cena 459 zł

Garett Beauty Vital Skin
Autor: Materiały prasowe
Garett Beauty Vital Skin
Autor: Materiały prasowe
Kłopoty organizacyjne podczas IO. Joanna Jóźwik pokazała wszystko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE